Ar-Ge 06 HAZİRAN 2018 / 14:13

Qualcomm ve Sprint Snapdragon’lu PC’ler için çalışacak

Taipei’deki Computex’de Qualcomm Technologies, Inc., Asus, HP ve Lenovo™’nun Qualcomm® Snapdragon™ Her Zaman Bağlı PC’lerindeki AutoPay ile sınırsız veriyi ücretsiz olarak sunan Sprint ile güçlerini birleştirdiğini açıkladı1. Ultra ince ve ikisi bir arada cihaz kategorisinin büyümesiyle tüketiciler mobil bilgisayar cihazlarında her zaman bağlı bilişim deneyimi beklerken, bu hizmet, kişilerin çalışma, üretme ve oynama deneyimlerini değiştirecek.

Qualcomm Technologies, Inc. İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Joe Glynn, konuyla ilgili “Sprint’e destek vererek, tüketicilere sınırsız veri ve hareket halindeyken daha iyi üretkenlik ve eğlence sunmak ve Snapdragon üzerindeki Windows 10 ekosisteminin sürekli olarak büyümesi bizi heyecanlandırıyor. Bu hizmetin hem var olan hem de ilerleyen günlerde sunulacak ürünlerimizde kullanılmasıyla bu duyuru tüketicilere Kuzey Amerika’nın neredeyse her yerinde hızlı, erişilebilir bağlanırlık sunmada önemli bir dönüm noktası oluşturuyor” dedi.

Qualcomm Technologies tarafından yakın zamanda gerçekleşen duyurunun ardından gelen haber, Avrupa ve Çin’in de dahil olduğu dünyanın birçok yerindeki operatörlerin PC veri planlarını tanıtmasıyla kullanıcı davranışlarının önce-mobil odaklı, her zaman açık, her zaman bağlı Windows 10 deneyimine yönelmesini destekleme bağlılığını güçlendiriyor.

Sprint Ürün Geliştirme ve Tasarlama Başkan Yardımcısı Ryan Sullivan da “Her Zaman Bağlı PC’lerin ortaya çıkmasıyla yeni nesil laptoplara kavuşacağımız çok açık. Bu bilgisayarlar, çalışma ve oynama şekillerimizi değiştiriyor. Kullanıcılar daha iyi bir ağ deneyimi istiyor ve Sprint’de tam olarak bunu sunuyor. Bu hareketin bir parçası olduğumuz ve tüketicilerimizin bu güçlü mobilite çözümlerini beğeneceğini biliyoruz” dedi.

Tüketici davranışları ve demografiklerdeki değişimler, tüketicilerin bilişim cihazlarının her zaman açık ve her zaman bağlı olmasını istediğini gösteriyor. PC deneyimi dönüşmek üzere ve hem Qualcomm Technologies hem de Sprint bu dönüşümün ilerlemesi için liderlik ediyor.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics