Ar-Ge 06 EYLÜL 2013 / 15:40

Samsung Avrupa vizyonunu açıkladı

Bugün başlayan IFA 2013’te Samsung Electronics tüketici elektroniği pazarına yönelik Avrupa vizyonuna dair açıklama yaptı.

Samsun'un ar-ge vizyonu

Samsung Electronics Eş-CEO’su Boo-keun Yoon’un IFA’daki açıklamasında tüketici elektroniği pazarına yönelik tutumları hakkında konuştu. Boo-keun Yoon’un, Samsung’un üç ana yol göstericisinin insan, toplum ve inovasyon. olduğunu söyledi. Bu çerçevede araştırma ağına oldukça önem veren şirketin geçen yıl beş “Yaşam Tarzı Araştırma Laboratuvarı” nı 33 Ar-Ge tesisi ve altı tasarım merkezini kapsayan araştırma ağına kattığını ifade etti. Yoon’un ifadesine göre, yüzde 41’ine sahip oldukları Avrupa TV pazarındaki tüketici beklentilerini anlamak amacıyla 18.000’den fazla Avrupalının katılımıyla bir anket düzenledi.

Dijital bilgi düzeyini yükseltecek

Çalışanlarının yüzde 25’inden fazlasını ürün inovasyonuna yoğunlaştıran Samsung, 2020 yılına kadar Avrupa’nın çeşitli bölgelerinde yaklaşık 100 teknoloji enstitüsü kurmayı ve yaklaşık 200.000 öğrenciye eğitim olanağı sağlamayı, dijital alandaki bilgi düzeyini yükseltmeyi ve gençlerin işsizlik sorunuyla mücadele etmeyi planlıyor.
ETİKETLER : Ar-Ge Samsung

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics