Ar-Ge 09 OCAK 2014 / 17:09

Tekno girişimde paylaşım

AirTies, Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası tarafından düzenlenen yeni iş geliştirme programına katılan Suudi Arabistan, Kral Abdullah Bilim ve Teknoloji Üniversitesi girişimcilerini ağırladı. İş fikirleri yatırım almış ve bu iş fikirlerini ticarileştirmek üzere çalışmaya başlayan doktora öğrencileri ve öğretim görevlilerinden oluşan grup, Özyeğin Üniversitesi Girişim Fabrikası iş geliştirme programı kapsamında bölgesel en iyi uygulama örneği olarak AirTies Ar-Ge Merkezi’ni ziyaret etti.

AirTies Genel Müdürü Phillipe Alcaras, İnsan Kaynakları’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Zeynep Yoğurtçugil ve Ar-Ge Genel Müdür Yardımcısı Müjdat Pakkan ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette, girişimciler ile yeni girişim şirketinin kurulum ve büyüme süreçleri ile ilgili deneyimler paylaşıldı. Girişimciler, Ar-Ge merkezine yaptıkları ziyarette AirTies mühendislerinin deneyimlerini dinleme fırsatı buldular. Ayrıca kablosuz teknoloji alanında dünyadaki yeni eğilimler ve AirTies’ın konuyla ilgili gelecek öngörüleri ile ilgili merak ettikleri soruların yanıtlarını aldılar.

 
ETİKETLER : AirTies

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN