Araştırma 30 NİSAN 2013 / 16:23

Accenture 2013 Teknoloji Vizyonu

Accenture tarafından hazırlanan 2013 Teknoloji Vizyonu Raporu, ortaya koyduğu 7 eğilim ile teknolojik gelişimin paralelinde, iş modellerinde de dönüşüme işaret etti. Bu trendler arasında dünyayı tehdit eden siber saldırılara karşı Aktif Savunma ve gelişim potansiyeli olan Bulut Bilişim teknolojileri ön plana çıkıyor.

Accenture tarafından hazırlanan Accenture 2013 Teknoloji Vizyonu Raporu, sadece teknolojide değil, başarının temeli olan iş modellerinde de dönüşümüne işaret ediyor. Teknoloji ve işi iç içe geçmiş kavramlar olarak tanımlayan rapor, bilgi teknolojilerinde 7 eğilimi ortaya koyuyor.

Müşteri ilişkilerinde yeni bir dönem, analitik’in doğru şekilde tasarlanması, veriyi elde etme zamanı ile kullanma arasında zaman kaybetmemek anlamına gelen ‘Dinamik Veri’, Kullanıcıların yeni sosyal davranışları paralelinde sosyal medya uygulamalarının iş ortamında kullanımı olarak tanımlanan Kusursuz işbirliği, sanallaştırma, aktif siber savunma ve bulut bilişim olarak 7 yeni eğilim araştırmada öne çıkan konular olarak belirtildi.

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN