Araştırma 12 ŞUBAT 2013 / 10:19

BT yeniden lider seçildi

British Telecom bugün, Gartner Inc. tarafından hazırlanan Magic Quadrant’ın  İletişim Dışkaynak Kullanımı ve Profesyonel Hizmetler raporunda üst üste üçüncü yılda Liderler Kadranı’nda yer aldıklarını açıkladı.

Gartner tarafından hazırlanan rapor “kurumsal iletişim sistemleri ve ağ bağlanabilirliği destekli BT (Bilişim Teknolojileri) ve işlem hizmetleri veren” 21 küresel tedarikçinin analizini içeriyor.

Gartner’ın hazırladığı raporda “Liderler; kurumsal hedefleri desteklemek için sundukları BT hizmet olanaklarında verdikleri kararlar, mesajlaşma ve personellerini endüstri ihtiyaçlarına göre düzenleyişleri ve ilgili ürünleri değer, fiyat ve servis düzeylerine göre ayırarak pazarlamada öncü olma yetileriyle rakiplerini etkiliyorlar. Liderler kadranındaki tedarikçiler günümüzde gayet iyi performans gösteriyor ve geniş bir pazar yönü vizyonu ile istikrarlı bir yapılanma sürdürüyorlar. Liderler, pazardaki liderlik konumlarını koruyabilmek adına yetkinlik geliştiriyorlar” diye belirtiliyor. Ayrıca, tedarikçi ve müşteri tecrübesi liderler kadranında büyük ağırlık taşıyor.

BT Global Hizmetler İcra Kurulu Başkanı Luis Alvarez; “BT Global Hizmetler ekibinin üç sene üst üste liderlik konumunu korumasından oldukça memnunum. Hızla büyüyen pazarlardaki yatırım stratejilerimizin yanı sıra endüstriyel sektör çözümlerimizin de bu raporda ve müşterilerimizin gözünde tanındığını görmek muhteşem. Geçtiğimiz yıl boyunca tüm portföyümüzü yeniledik ve bunun Gartner'ın analizine yansımasına görmekten memnunuz” diyor. Alvarez, “BT Connect'in küresel bağlanabilirlik çözümleri portföyündeki ana yetilerimizin mevcut güçlü yanları üzerine yoğunlaşmaya devam ettik ve BT One'ın birleşik iletişim ve işbirliği hizmetleri ile BT Contact merkez çözümlerindeki başarılarımızın tanınmasından özellikle memnunuz” diye ekliyor.

Raporun tamamını görmek için: http://www.gartner.com/reprints/bt-uk-annual-reprints?id=1-1DC2AUW&ct=121221&st=sb
ETİKETLER : British Telecom

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN