Araştırma 10 ARALIK 2013 / 11:14

İTÜ'lüler Turkcell Superonline'ı denedi

Üniversitelilere Turkcell Superonline’da ışık hızında teknoloji deneyimi

İstanbul Teknik Üniversitesi Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (İTÜ IEEE) Öğrenci Kolu organizasyonuyla İstanbul Teknik, İzmir Ekonomi, İstanbul ve Ege üniversiteleri ile İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nden öğrencilerinin katılımıyla Turkcell Superonline Genel Müdürlüğü’nde bir gün boyunca eğitim verilerek fiber internet deneyimi yaşatıldı.

Turkcell Superonline’ın gelecek vizyonu ve Strateji Oscar’ı olarak bilinen Hall of Fame ile uluslararası düzeyde ödüle layık görülen stratejik planlamalarının yanı sıra Türkiye’de iletişim sektörünün durumuna ve gelecek öngörülerine ilişkin bilgilendirilen öğrenciler FTTx, MPLS ve VoIP eğitimleri de aldılar. “Fiber İnternet Deneyim Odası”nda 1000 Mbps hızında interneti deneyimleme fırsatı bulan öğrenciler ışık hızında çevrimiçi oyun oynama ve 3 boyutlu film izlemenin keyfini çıkardı.

Turkcell Superonline İnsan Kaynakları Müdürü Gözde Tutanç, üniversite öğrencilerine iş dünyasındaki süreçleri yerinde inceleyerek geleceklerini şekillendirmede destek olan bu etkinliklere çok önem verdiklerini belirterek, “Türkiye’nin yenilikçi telekom operatörü Turkcell Superonline, ülkemizin en iyi mühendislerinin yer aldığı bir kadro ile müşterilerine hizmet veriyor. Üniversite öğrencilerinin katıldığı bu etkinliklerle geleceğin başarılı mühendislerini ağırlayarak, teorik bilgilerinin gerçek hayattaki uygulamalarını görmelerini sağlıyoruz. Bunun yanında deneyim odasında dünyanın en hızlı interneti ile nelerin yapılabileceğini görmek de ufuk açıcı bir deneyim yaratıyor” diye konuştu.
ETİKETLER : Turkcell Superonline
YORUMLAR
hasan 17 EYLÜL 2015 / 16:29 2 0
TURKCELL SUPERONLINE nın Hediye Tuzağına Sakın düşmeyin....!
24 ay taahhütlü 55 TL ye Fiber internet sözleşmesi yaptım,ancak taşınmam sebebiyle geriye kalan 9 aylık süremi fiber olmadığı için yalın internet talebinde bulundum fakat 24 ay yeni taahhüt ile aylık 74 TL ödemem gerekiyormuş,
-neden bu fark 55 yerine 74 TL
-neden 24 ay yeni taahhüt zorunluğu
uyanıklar bana sözde D-SMART hediye etmişlerdi 3 ay kullandıktan sonra iade etmiştim,ancak bu hediyenin bile bedelini 505 TL olarak istiyorlar bin bir hileli yöntemlerle müşteriyi aldatmada ustadırlar
hiç bir tekliflerini kabul etmedim ABONELİK İPTAL FAXI gönderdim ve tüketici hakem heyetine başvurdum süreç devam ediyor..!

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics