Dosya Bilgi ve Doküman Yönetimi 16 ŞUBAT 2015 / 07:10

Bilgi ve Doküman Yönetimi Platformu’na geri sayım başladı

Doküman Yönetimi konusunu bundan 10 -15 yıl önce konuştuğumuz zamana kağıdın yok olacağını, tüm içeriklerin elektronik ortamda yer alacağını öngörüyorduk. Süreç öyle gelişmedi.  Kağıt yok olmadı. Fakat artık tüm içeriklerimiz elektronik ortamda yer alıyor. İstediğimiz zaman istediğimiz yerden istediğimiz araçlarla ulaşabildiğimiz içeriklerin yönetimi şirket ve kurumlar için büyük önem taşıyor. Diğer yandan standardların belirlenmesi ilgili yasak düzenlemelerin yapılması ve çevreci yaklaşımlar da Bilgi ve Doküman Yönetimi Sistemlerine olan yeni ihtiyaçları beraberinde getiriyor.

24 Şubat 2015 tarihinde Dedeman Otel’de Canon platin sponsorluğunda Bilişim Zirvesi AŞ tatafından düzenlenecek Bilgi ve Doküman Yönetimi Platformu’nda şirketlerin bu alanda yaptıkları yatırımlar, ihtiyaçları ve devlet tarafından yürürlüğe konulan yasaların kurumlar ve şirketlerin iş süreçleri üzerinde etkisi masaya yatırılacak.
ETİKETLER : 1009
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN