Dosya Bilişim 500 2015'in Ardından 13 AĞUSTOS 2016 / 17:02

​Perakende zincirinde ilk sırada TeknoSA var

Bu yıl 17’nci kez düzenlenen Bilişim 500 araştırmasında TeknoSA; hem Perakende Zinciri Ana Kategori dalında hem Görüntü ve Ses Sistemleri kategorisinde birincilik ödülünü aldı. TeknoSA, Bilgi Teknolojileri kategorisinde ise ikincilik ödülüne layık görüldü ve ödülleri TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan aldı.
TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan “Türkiye’nin lider teknoloji perakende şirketi olarak tüketicilerin teknoloji ürün ve hizmetlerine kesintisiz erişmesi için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Bu ödüller liderliğimizi pekiştirirken, önümüzdeki yıllarda da sektöre ve tüketicilerimize daha fazla değer sunma yolunda bize güçlü bir motivasyon sağlıyor” dedi.
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN