Dosya Bilişim 500 2015'in Ardından 13 AĞUSTOS 2016 / 14:53

Bilişim 500’de daha fazla alanda birinciliği hedefliyoruz

Yerli ve milli sermayeyle kurulan, kuruluş değerlerinden aldığı güçle de her zaman geleceğin teknolojilerini hedefleyen HAVELSAN, bu yıl da ‘Sektörel Yazılım Kategorisi’nde birinci oldu. “Bu ödül, ‘Eğitim Teknolojileri ve Simülasyon Sistemleri’nde dünya ile rekabet eden, ‘Komuta Kontrol ve Savaş Sistemleri’nde, sistemlerin beynini oluşturan, ülkemizin Siber Güvenlik Mükemmeliyet Merkezi olmayı hedefleyen, e- Devlet ve e-Dönüşümde referans projeleriyle yetkinliklerini kanıtlamış şirketimiz için gurur vericidir” yorumunu yapan HAVELSAN Yönetim Kurulu Başkan Vekili Taner Düvenci, ekledi: “HAVELSAN, 34 yıldır olduğu gibi bundan sonra da paydaşının yanında, müşterisinin ihtiyacı olan her türlü konuda duruma ve ihtiyaca uygun çözümlerle kendini yenilemeyi sürdürecektir.”
“Bilişim 500 listesi, birinci ligde yarışan firmaları daima zinde tutan bir oluşum ve bizim tarafımızdan da önemle takip ediliyor” diyen Taner Düvenci, şöyle devam etti:
“HAVELSAN olarak önümüzdeki yıllarda daha fazla alanda birinciliği hedeflediğimizi de bu vesileyle aktarmanın gerekli olduğu düşüncesindeyim. Türkiye’nin bilişim alanında en prestijli 500 şirketi arasına girmek ve birinci olarak ipi göğüslemek HAVELSAN’ı daha ileri ve mükemmele ulaştırma adına önemli bir motivasyon aracı. Biz insan hayatına dokunan her alanda, insan ve teknoloji kaynağımızla ülkemize hizmet etmeye tüm gücümüzle devam edeceğiz.”
 
 
 
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN