Dosya Bilişim 500 2015'in Ardından 13 AĞUSTOS 2016 / 14:34

Deneyimli ekibimiz ve işlevsel çözümlerimizle varız

Bilişim 500 araştırmasında Exclusive Networks, ‘Güvenlik Yazılımı’ başlığında ilk sırayı aldı. “2004 yılında Bilişimcim olarak başladığımız ve 2014 yılından itibaren 100 ülkede hizmet veren Exclusive Networks ailesi içinde devam ettirdiğimiz, ülkemize katma değerli network ve veri güvenliği çözümleri sunma görevimizin bu ödülle taçlandırılması onur verici” sözleri ile memnuniyetini dile getiren Exclusive Networks Teknoloji Direktörü Erhan Dolak, şu bilgileri paylaştı:
“Şirketlerin verimliliğini ve son kullanıcıların hayat kalitesini artırmak amacıyla her geçen gün daha fazla internete ve birbirine bağlanan cihazlar ve kurumsal hizmetler, beraberinde bazı yeni riskler getiriyor. Özellikle son 2 yıl içinde ülkemizde yapılan ve yenilenen bilişim mimarisinin temelini oluşturan kamu ve özel sektör projelerinde bu risklerin daha tasarım aşamasında adreslenerek, sürekli çalışan, siber ataklar gibi dış ve iç faktörlerden etkilenmeyen yapıya kavuşturulmakta olduğunu görüyoruz. Daha evvel çalışması yeterli olan hizmetler artık bunun yanında güvenli, sürekli ve performanslı çalışması hedefiyle yapılandırılıyor. Şirket olarak deneyimli satış ve teknik ekibimizle bu süreçlerde aktif rol alarak ve çalışan çözümler oluşturarak hizmet vermekteyiz. Sektördeki birinciliğimizi tasdik eden bu ödül için BThaber çalışanlarına ve bizi tercih eden iş ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkür ederiz.”
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN