Dosya Bilişim 500 2015'in Ardından 13 AĞUSTOS 2016 / 15:05

Hedefimiz; hayat boyu çözüm ortağı olmak

İdea Teknoloji Çözümleri, 2015 yılı verileri ile CRM Yazılımı Gelirlerine Göre İlk 10 Şirket sıralamasında birinciliği aldı. İdea Teknoloji Çözümleri Genel Müdürü Emre İyibilir,  şirket olarak 2015 yılında, müşterilerle kurdukları yakın temasın sağladığı bilgiler ışığında ilerlediklerini, “CRM’in uzman olduğumuz, başta saha satış yönetimi olmak üzere ilgili alt dallarında çözümlerimizi daha fazla derinleştirdik ve müşterilerimize sunduğumuz hizmetin çapını genişlettik” sözleri ile örnekledi. Pro-aktif yaklaşım ve “Yerinde Ar-Ge Merkezi” dahilindeki çalışmalar sayesinde, müşteriler için rekabette öne çıkmalarına imkan sunacak çözümler geliştirilirken, Emre İyibilir, “Bu bakış açısı ile mevcut ve yeni tüm müşterilerimizin gözünde fark yarattığımızı düşünüyoruz” yorumunu yaptı. Emre İyibilir, 2016 yılı hedeflerini ise şu sözlerle paylaştı:
“Müşterilerimizle “hayat boyu çözüm ortağı olma” misyonumuz doğrultusunda, Ar-Ge faaliyetlerine ve yeni teknolojilere yüksek oranda kaynak aktarmaya devam edeceğiz. 2016 yılında ayrıca, yurtiçinde ve yurtdışında tanıtım faaliyetlerimizi artırarak, hedef kitlemizi genişletiyoruz. Genişleyen müşteri tabanımızla beraber, hâlihazırda hizmet verdiğimiz sektörlerdeki bilgi birikimimizi çoğaltmanın yanı sıra, yeni sektörlerde de tecrübemizi artırıyoruz.”
Emre İyibilir’e göre, Bilişim 500 araştırması, Türkiye BT sektörü için çok önemli bir ihtiyaca cevap veriyor. “Günümüzü değerlendirirken ve geleceğimizi şekillendirirken, sektörümüz hakkında güvenilir bir bilgi kaynağı olarak bu araştırmadan yararlanıyoruz” yorumunu yapan Emre İyibilir ekledi: “Hatta diyebilirim ki; bu tip araştırmaların her sektörde olması gerekli.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics