Dosya Bilişim 500 2015'in Ardından 13 AĞUSTOS 2016 / 14:32

Küresel başarılar devam edecek

“İlk 500 Bilişim Şirketi Türkiye 2015 araştırmasında ekin Technology, 2015 yılında ikiye katladığı yazılım ihracatı ile Bilişim 500’deki sıralamada, bir önceki yıla göre 17 basamak yükseldi. Şirket, ‘İş Uygulamaları Sistem Entegratörü’ gelirlerine göre yapılan sıralamada ise ilk sırayı aldı. 2015 yılındaki yazılım ihracatı ile Türkiye’nin toplam yazılım ihracatının dörtte birini karşılayan ekin Technology Yönetim Kurulu Başkanı Akif Ekin, küresel başarılarının ülke ekonomisine sağladığı katkıdan duydukları mutluluğu dile getirdi ve şu yorumları yaptı:
“ekin Technology olarak 18 yıldır geliştirdiğimiz teknolojilerle büyüyor ve ülkemizi yurtdışında temsil etmenin gururunu yaşıyoruz. Türkiye’nin yüzde yüz yerli sermayeli en çok yazılım ihracatı yapan firması olduğumuzu Bilişim 500 sonuçları ile bir kez daha kanıtladık. Ayrıca Sistem Entegratörü İş Uygulamaları kategorisindeki birinciliğimizle de yazılım entegrasyonundaki liderliğimizi taçlandırmış olduk. Katma değerli ürünlerimizle Türkiye’yi teknoloji ve inovasyon merkezine dönüştürme hedefine katkıda bulunmaya yönelik olarak çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN