Dosya Bilişim 500 2015'in Ardından 13 AĞUSTOS 2016 / 14:05

Müşteri portföyümüz daha da genişleyecek

Bilişim 500 araştırmasında Bilginç IT Academy, ‘Eğitim’ kategori birincisi oldu. “Bilişim sektöründe başarının altın kurallarından biri kurduğunuz iş ortaklıkları. Bu anlamda firmamız, teknolojiye ve bilişime yön veren dünyaca ünlü üreticilerle güçlü işbirliği ile faaliyetlerini sürdürmeye gayret etti” yorumunu yapan Bilginç IT Academy Kurumsal Satış Müdürü Ayşegül Türkmen’e göre, kurulan iş ortaklıkları ile hizmet ağı genişletildi ve farklı ihtiyaç ve taleplere cevap verilebilecek duruma gelindi. “Firmamızın müşterilerine vermiş olduğu destek ile cirosal artışları gözle görülebilir bir seviyeye ulaşmış ve artan müşteri memnuniyeti beraberinde farklı ve yeni müşterileri de getirdi” diyen Ayşegül Türkmen, 2016 yılı önceliklerini şöyle anlattı:
“2016 yılında İstanbul, Ankara, Bursa gibi şehirlerin yanı sıra Anadolu’nun pek çok kurumuna ziyaret gerçekleştirmek önceliğimiz. Elde edilen başarıların devamlılığın gelmesi ve kalıcı olabilmesi için aynı tempoda sektördeki faaliyetlere devam edilmesi önemli. Başarıların devamı için müşteri portföyümüzü genişletmek ve artan müşteri memnuniyetimize her geçen gün yenisi eklemek her zaman önceliklerimiz arasında. Müşterilerimize farkımızı her alanda göstermek için maksimum fayda sağlamayı planlıyoruz. Bu nedenle müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru, kararlı ve daha net belirlemek için farklı sektörlerle ilgilenen takım arkadaşları ile çalışıyoruz. Bu sayede birbirinden bağımsız olan farklı sektörlerle ilgili de bilgi birikimine sahip olmak önemli bir ayrıcalığımız oluyor.”
Bilişim adına yapılan her çalışmayı, ileriye dönük olarak sektörün gelişmesine katkıda bulunduğu için çok değerli bulduklarını belirten Ayşegül Türkmen, bunlardan birinin de Bilişim 500 araştırması olduğunu vurguladı.
Araştırma sonuçlarına göre Bilginç IT Academy’nin iki yıldır ‘Eğitim’ kategorisinde birinciliği alması ve Türkiye’de ciro sıralamasında ilk 500’e girmesi ışığında Türkmen, “Bilişim 500 araştırması kapsamında sektörde önemli başarılara imza atmış şirketler ile çalışmanız ve firmamızın da bu oluşumun bir parçası olması bizler için önemli” yorumunu yaptı. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics