Dosya Bilişim 500 2015'in Ardından 13 AĞUSTOS 2016 / 14:13

Sanallaştırma çözümlerine uzun yıllardır yatırım yapıyoruz

Data Market, 2015 yılı verileri ile Bilişim 500 araştırmasında ilk kez açılan ‘Sanallaştırma Yazılımı’ kategorisinde geliri ile ilk sırada yer aldı. Data Market Teknoloji Çözümleri Direktörü Ahmet Kahraman, bu başlıkta gelişimi ve hedeflerini şöyle anlattı:
“BT sunucu altyapılarının, yüzde 80’in üzerinde sanallaştığı bir dönemdeyiz. Bu açıdan baktığımızda Bilişim 500’de ‘Sanallaştırma’ kategorisi için bu yıl ilk defa ödül verilmesinin biraz geç kalınmış bir karar olduğunu düşünüyorum. Data Market olarak sanallaştırma çözümlerine uzun yıllardır yatırım yapıyor ve kendimizi devamlı geliştiriyoruz. Sektörün bugün ve yarınının nabzını tutan Bilişim 500’ün, IoT/IoE, kablosuz, büyük veri, bulut, VR, sosyal medya gibi geleceğin teknolojileri ile ilgili çözümler ve bunlara yatırım yapan iş ortaklarına yer vermesinin önemli olabileceğini düşünüyorum.”
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN