Dosya Bilişim 500 2016 Dosyası 30 TEMMUZ 2017 / 18:29

“Farklı çözümler birer ihtiyaç halini alacak”

Demsistem Yöneticisi Murat Nadastepe, şu açıklamalarda bulundu: “Demsistem, 2011 yılında telekom ve bilişim sektöründe uzman bir kadro ile ticari faaliyetlerine başladı. Yeni ve yerli bir firma olarak hedefimizi yüksek tutup finans kurumları, servis sağlayıcılar, e-ticaret firmaları, kamu kurumları gibi teknoloji kritik altyapısı olan müşterilere yöneldik. Rekabetin çok çetin olduğu bu pazarda bilinirliğimizi arttırmanın ve kendimize bir alan açmanın tek yolu olarak yenilikçi, özgün teknoloji ve çözümlerin transferini gerçekleştirmek, müşterilere sunmak ve doğru uygulamak olduğuna karar verdik.  Bu yolda kararlı adımlarla ilerleyen firmamız, bu yıl BThaber tarafından 18. kez yayınlanan Türkiye’nin önde gelen 500 Bilişim Şirketi araştırması sonuçlarında Son Yılda En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi seçildi.
Temelinde bilgi ile üretilmiş ürünler, harcamalarımızın en büyük kalemlerini oluşturuyor. Bunu hem bireysel harcamalarımızda hem de şirketlerin harcamalarında açıkça görebiliyoruz. Ürünlerde yenilikçilik, inovasyon gibi kavramlardan bahsedince ilk akla gelen sektörlerin başında da bilişim sektörü var. Kârlılığın yüksek olduğu bilişim ürünleri ülkeler için küresel rekabet açısından anahtar endüstrilerden biridir. Gelişmiş ülkelerin her yıl bilgi yaratmada diğer ülkelerle arasındaki farkı açtığını görmekteyiz. Ne yazık ki bugün ülkemiz hedeflediğimiz ve olmamız gereken noktadan uzakta. Hızla bu farkı kapatmak için yol kat etmemiz gerekiyor.
Demsistem ağ iletişimi ve siber güvenlik alanında çözümler sunmakta. Bu yıl ve önümüzdeki yılda da siber güvenlik pazarının büyüme devam edeceğini ve firmaların bugün hiç bilmediği ve ihtiyaç duymadığı çözümlerin bir anda ihtiyaç duyulan ve aranan çözümler olacağına inanıyoruz.”
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics