Dosya Bilişim 500 2016 Dosyası 30 TEMMUZ 2017 / 18:35

“İhtiyaca özel çözümler üretiyoruz”

Sensormatic CEO'su İsmail Uzelli, Bilişim 500 ile ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Dijital dönüşümün de etkisiyle kurumların teknoloji ihtiyaçları hızla değişiyor. Eskiden trend nedir, nasıl fark yaratırız diye araştırma yapar, bilgi liderlerinden görüş alırdık. Bugün ise artık veri her yerde. Tek ihtiyacımız olan, onu anlık olarak damıtmak ve anlamlı hale getirmek. Bunu yaparken farklı yerlerden alınan bilgilere entegre şekilde bakabilmek. Dolayısıyla artık anlık değişimlerle hareket etme yeteneği ön planda. Bütçeler daha kısıtlı, marjlar azalmakta, para daha değerli. Bu dinamik yapı içinde alınan aksiyonlar da değişiyor.
Aynı zamanda güvenliğin yanı sıra müşteri deneyimi anlamında da sunduğumuz teknolojilerin önemi arttı. Bu kapsamda çözümlerimiz; iş zekası, makine öğrenimine dayanan uygulamalar, video izleme ve geçiş kontrol çözümleri, biyometrik sistemler, çevre güvenlik sistemleri, yangın algılama ve alarm çözümleri, elektronik ürün takip çözümleri, kişi sayma sistemleri, kablolu ve kablosuz ağ çözümleri gibi yenilikçi ve entegre teknolojilerden oluşuyor. Bir teknolojik çözüm entegratörü olarak dünyanın pek çok lider güvenlik teknolojisi üreticisiyle işbirliği içerisindeyiz.
Bu bakış açısı ile geçtiğimiz 23 yılda 12 farklı sektörde ihtiyaca özel çözümler ürettiğimizi görüyoruz. Geldiğimiz noktada, 80’e yakın markamız ve 280’e yakın uzman çalışanımızla sektörün lider kurumu konumuna geldiğimizi söyleyebilirim. Türkiye’nin öncü güvenlik teknolojileri sağlayıcısı haline geldik. Bu doğrultuda yeni nesil teknoloji yatırımlarına ağırlık vermeye devam ediyoruz. Bu teknolojilerin pazara sunulabilmesi ve uygulanması için kadromuzu genişlettik, bu kadronun her daim yenilikleri takip edebilmesi için önemli yatırımlar yapıyoruz. Sürekli eğitimlerle desteklediğimiz ekibimiz aynı zamanda müşterilerimize en iyiyi sunabilmek için de müşteri memnuniyeti alanında eğitimleri alıyor. Bu noktadan sonra artık Türkiye’deki bu liderliğimizi uluslararası arenaya taşımak en önemli hedeflerimiz arasında.”
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics