Dosya Bilişim 500 2016 Dosyası 30 TEMMUZ 2017 / 18:31

“Ortadoğu ülkelerinin dönüşüm yolculuğuna eşlik edeceğiz”

itelligence CEO’su Dr. Abdülbahri Danış, şu açıklamalarda bulundu: “Bizler de hem insan sermayesine yaptığımız yatırımlar hem de inovasyonu hayata geçirme vizyonumuzla, ektiğimiz tohumların meyvelerini 2016 yıl sonu itibarıyla elde ettiğimiz yaklaşık 150 milyon TL’lik konsolide ciroya ulaşarak topladık. Yeni nesil ERP olarak adlandırdığımız S/4HANA’nın yanı sıra; çok kanallı e-ticaret uygulamaları, bulut tabanlı İK çözümleri, Endüstri 4.0, büyük veri yönetimi, analitik çözümler ve IoT konularında bilgi ve deneyime sahip ekibimizle, müşterilerimizin fiziksel süreçlerinin dijital gölgelerini oluşturmak üzere çalışmalarımızı sürdürüyoruz.
Şirketler; verimliliği ve kârlılığı artırmayı, rekabette avantaj sağlamayı, müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap verebilmeyi, karar verme süreçlerini hızlandırmayı, yeni gelir fırsatları yakalamayı, farklılaşmayı ve yeni pazarlara penetrasyon sağlamayı hedefliyor. Bu noktada dijitalleşme de kurumlara en büyük kazanımları sağlayacak rolü üstleniyor, iş uygulamalarında, bulut tabanlı çözümler öne çıkıyor.  
SAP’nin Platin İş Ortağı olarak şirketlerin dijital stratejilerini hayata geçirmelerine yardımcı oluyor, verdiğimiz hizmet ve sunduğumuz çözümlerle iş süreçlerindeki verimliliği artırıyoruz. Gelişen teknolojiyi kurumların hizmetine sunarak rekabet güçlerini artırıyor, dijital ve sürdürülebilir büyüme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz. Birçok farklı endüstride faaliyet gösteren kurumların dijital dönüşüm yolculuğuna eşlik ederken, dönüşümden doğan somut faydalara bizzat şahit oluyoruz. SAP çözümleri arasında yenilikçi özellikleriyle ön plana çıkan S/4HANA çözümü sayesinde somut olarak gıda sektöründeki veri transferinde %95’e yakın, enerji sektöründe öngörü kapasitesinde %34 ve son dönem perakende sektöründe yaşanan dijitalleşme ile e-ticaret ve perakende sektörlerindeki raporlama hızında %99 oranında artış yaşandığını görüyoruz.”
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics