Dosya Bilişim 500 2016 Dosyası 30 TEMMUZ 2017 / 08:00

“Yatırımlarımız artarak devam edecek”

Günümüz teknolojisi artık tüketicinin zaman ve mekandan bağımsız en kaliteli ürüne, en kolay şekilde ulaşmasının önünü açtı. Mobimark Genel Müdürü Burak Özbay, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Mobimark olarak Türk Telekom ve teknoloji üreticileri için katma değer sağlayan bir iş ortağı olmak için yola çıktığımız günden beri aşmamız gereken engelleri, asla bir yük olarak değil en iyi şekilde ve fazlasıyla yapmamız gereken bir görev olarak benimseyerek günümüz ve sektörün şartlarına uygun olarak zaman ve mekandan bağımsız olarak her yerde ve her zaman ulaşılabilir olarak durmadan çalıştık. Mobimark ailesi olarak kalıplaşmış ürün ve satış yönetimi başta olmak üzere bir çok alanda sektöre ses getirecek inavasyon ve yeniliklerde bulunduk ve bir çok firmaya ilham kaynağı olduk.
Dünyanın en değerli 20 markasının 14’ünün bilişim ve teknoloji firmaları olması sektörün nerde olduğuna ve nereye gittiğine dair çok önemli bir işarettir. Kısa, orta ve uzun vadeli olarak ayırdığımız tüm hedeflerimiz arasında sektöre olan yatırımlarımız ve faaliyetlerimiz artarak devam edecektir. En temel hedefimiz Türk Telekom öncülüğünde daha fazla marka ile işbirliği yapmak ve satışları daha üst noktalara taşımak. En önemliside sektöre olan yatırım ve girişimlerimizi devam ettirirken Sanayi 4.0 devriminin gereksinimlerini tamamen benimseyerek, firmalarımızı doğru ve etkili konumlandırmak. Buna ilaveten en kıymetli hedefimiz ise Ülkemizinde Dünya piyasalarının bir adım ötesine geçebileceği bu inovatif dönüşüm fırsatını değerlendirmesine katkıda bulunup, faydalı olabilmek.”
Bilişim 500 Araştırması’nı sektörün aynası olarak gördüklerini belirten Burak Özbay, “Sektördeki yatırım yapan şirketlerin gelişimini Bilişim 500’den yakından takip ediyoruz. Bilişim ve iletişim şirketlerinin yanında kamu içinde aydınlatıcı bilgiler sunduğunu düşünüyoruz” dedi.
 
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics