Dosya Bilişim 500 2016 Dosyası 30 TEMMUZ 2017 / 07:55

Ege’nin incisi Test oldu

Türkiye’nin ilk 500 bilişim şirketinin belirlendiği Bilişim 500 Araştırması konusunda görüşlerini açıklayan Test A.Ş. Genel Müdürü Moşe Saltiel, şu açıklamalarda bulundu: “Bilişim 500 Araştırması kapsamında Test A.Ş, Tescom UPS marka ürünleriyle, satış gelirlerine göre baz alınan 500 Bilişim Şirketi arasında 86. sırada, kesintisiz güç kaynağı satış gelirlerine göre ise 2. sırada yer aldı. Ar-Ge yatırımlarına önem veren Test A.Ş., Bilişim 500 Plus Ar-Ge yatırımı yapan 10 İzmir şirketi arasında 1. sırada yer aldı.
Hizmet sürecinde kritik birkaç konu var. Başarılı bir ekip, iyi hizmet, kaliteli ürün, marka bilinirliliği gibi önemli konular geliyor. Türkiye pazarında ilerlemeyi durdurmayan ve pazar payını devamlı büyüten Test A.Ş.’ nin çalışmalarının temelinde deneyimli bir ekip ve geleceğe yönelik Ar-Ge yatırımları yer alıyor. Test A.Ş., bu sene deneyimli Ar-Ge ekibinin de katkılarıyla, 455. Ar-Ge Merkezi Belgesini aldı. Bu gelişmeye paralel olarak yeni ürün ve projelerimizle daha da ilerlemeyi hedefliyoruz.
Test A.Ş., uluslararası standartlara uygun çalışan üretim-test birimleri, tecrübeli Ar-Ge ve mühendis kadrosu, bölge/bayi ve çözüm ortakları yapılanması ile satış yapan satış bölümü, spesifik projelere cevap veren proje grubu, 40’ı aşkın ülkeye ürün pazarlayan ihracat departmanı ile yurtiçi ve yurtdışına 7/24 hizmet veren teknik hizmet departmanı ile çalışmalarını kesintisiz yürütmektedir.
Bilişim 500’de kategorilerin her yıl artmasına rağmen, sıralamalarda ön sıralarda yer almanın gururunu yaşıyoruz. Gelecek dönemlerde de geleceğe yönelik plan ve yatırımlarımız çerçevesinde daha başarılı sonuçlara imza atacağımıza güvenimiz tamdır.”

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN