Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:39

Daha çok pazarda faaliyet gösterme fırsatı

Bilişim 500 araştırmasında “Doküman/Arşiv Yönetim Yazılımı” kategori birincisi Kod-A oldu. Kod-A CEO’su Erhan Taşkın, Bilişim 500 araştırması ve kurumsal duruşları ile ilgili olarak şu bilgileri paylaştı:

“Türk bilişim sektörünün ciroları itibariyle en büyük 500 şirketini genel ve faaliyet gösterdikleri alt kategoriler itibariyle sıralayan, pazar hakkında öngörü ve özellikleri belirleyen 2014 Türkiye Bilişim Sektörü’nün İlk 500 İnci’sinin belirlendiği detaylı çalışmanın, 23 Temmuz’da gerçekleştirilen ödül töreninde Doküman/Arşiv Yönetim Yazılımı Kategorisi birincisi olarak bir kez daha bu ödülü almanın memnuniyetini ve haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca Türkiye merkezli yazılım geliştiren firmalar kategorisinde Türkiye’deki  4’üncü büyük firma olmanın da sevincini yaşıyoruz.

Bu yıl 16’ıncı kez açıklanan Bilişim 500’ün sektörün nabzını tutan tek kaynak olması ve somut verilere dayanması nedeniyle bilişim sektörü açısından son derece önemli olduğunu özellikle belirtmek isteriz. Buradan elde edilen veriler sektörü analiz edebilmeyi sağlamakta ve bu sayede firmaların yapacağı yatırımlarda doğru planlama yapmalarında yol gösterici olmakta. Bu doğrultuda bizler de büyüme hedeflerimizi Türkiye ile sınırlandırmamakta, yurtdışında aldığımız projelerle de faaliyet gösterdiğimiz pazarları hızla arttırmaktayız. Azerbaycan’da yaptığımız projeleri bunlara örnek gösterebiliriz. Diğer ülkelerde de Kod-A’nın gün geçtikçe artan başarısını, yazılım ve hizmetlerini kısa sürede göreceğimizin de şimdiden müjdesini verebiliriz.

Kod-A Bilişim olarak her sene aldığımız bu ödüller bizleri daha yüksek hedeflere ulaşmak için motive etmekte, çalışma şevk ve azmimizi artırmakta. Gelecek sene açıklanacak 17’inci Bilişim 500’de de kendi kategorimizde yeniden birinci olarak, çıtayı çok daha üst seviyelere çıkarma azmi ve gayreti içerisindeyiz.”
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics