Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:35

Daha çok yenilik sunacağız

Bu yılki Bilişim 500 Araştırması’nda 61’inci sırada bulunan TurkNet, aynı zamanda Alternatif Operatör Hizmeti kategorisinde 1’inci sıraya yerleşti. TurkNet Genel Müdürü Cem Çelebiler, şunları dile getirdi:

“TurkNet, bir çok alternatif operatörden farklı olarak, altyapı yatırımı odaklı bir strateji yürütüyor.  Kendi kurduğumuz altyapımızı, diğer operatörlerden kiraladığımız altyapılarla birleştirip ülke genelinde hizmet sunabiliyoruz.  YAPA  (Yerel Ağın Paylaşıma Açılması) stratejimiz kapsamında kendi ekipmanlarımızı yerleşik operatör santrallerine yerleştiriyoruz ve sadece evlere giden bakır kabloları kiralıyoruz.  Santralleri de kendi fiber omurgamıza bağlıyoruz.  Bu şekilde 20 ilde  yatırımımız mevcut, ve bu yatırımlarımız her geçen gün daha da büyüyor. Fiber tarafında ağırlıklı olarak İstanbul ve İzmir’de yaptığımız yatırımlara ilaveten, listemize Ankara ve Kocaeli gibi yeni illeri de katıyoruz.

Hedefimiz, yalın, yenilikçi, ezber bozan kimliğimizi tüm müşteri temas noktalarımıza uygulamak. Müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, gerçek ihtiyaçlarını içi dolu ve kolay anlaşılır paketler ile karşılamak ve müşterilerimizi arka koltuğa değil, sürücü koltuğuna oturtup, yatırımlarımızı ve vizyonumuzu onların ellerine teslim etmek istiyoruz.  TurkNet olarak gece gündüz bunun için çalışıyoruz ve bu çalışmalar sayesinde önümüzdeki aylarda çok sayıda yenilik sunuyor olacağız. TurkNet'i ve yeniliklerini takip etmeye devam edin, derim.”

 

 
ETİKETLER : 1033
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN