Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:35

Daha yolun yarısı bile değil…

Bilişim Sektörü’ne 35 yılın üzerinde hizmet veren değerli isimler birer plaketle onurlandırıldı.

Bu yıl 16’ıncı kez düzenlenen Bilişim 500’de bu yıl bir yeniliğe daha imza atıldı. Bilişim, Türkiye’nin en genç ve bir o kadar güçlü ve olgun sektörlerinden birisi. Hatta şu an bilişim sektörü Türkiye’nin geleceğine yön veren sektörlerinden birisi. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de diğer sektörlerle kesişen, diğer sektörlere öncülük yapan bir sektör. Bilişim sektörünün bu hale gelmesinde yıllardır hiç bıkmadan, usanmadan, her gün aynı heyecanla bu sektöre emek veren insanların rolü çok büyük.

Türkiye’de yıllardır Bilişim sektörünün bir aynası olan, hatta bilişim sektörüne yön veren, her yıl birçok kişi tarafından dört gözle beklenen bir hale gelen Bilişim 500’de bu yıldan başlamak üzere, Bilişim sektörüne 35 yıldan daha uzun bir süredir emek veren değerli isimleri birer plaketle onurlandırmak istedik.  Elbette bilişim sektörüne uzun yıllar emek veren birçok değerli isim var, önümüzdeki yıllarda gerçekleştireceğimiz Bilişim 500 törenlerinde onları da unutmayacağız ve onları da onurlandıracağız.

Banu Tesal, Bülent Gönç, Niyazi Saral, Suat Baysan ve Murat Göçe bu yıl Bilişim 500 Ödül Töreninde 35 yılın üzerinde bu sektöre hizmet eden değerli isimler olarak onurlandırıldı.

 
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics