Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:42

Değer yaratma stratejimiz devam edecek

Bilişim 500 araştırmasında “Yılın Çağrı Merkezi Hizmeti” kategori birincisi Turkcell Global Bilgi oldu. Turkcell Global Bilgi Stratejik Planlama ve Dışkaynak Yönetimi Müdürü Emre Ertürk de, araştırmaya bakışı ve hedefleri konusunda şu bilgileri paylaştı:

“Bilişim 500 araştırması farklı kategorizasyonlar ile Türkiye BT sektöründeki gelişmeyi gözlemlemeyi mümkün kılan, sektörün çok detaylı ve titizlikle incelendiği değerli bir araştırma. Bu sene bu organizasyondan “Çağrı Merkezi Hizmeti” kategorisinde 2014 gelirlerine göre birincilik elde ettik. Turkcell Global Bilgi olarak gerek yurt içinde gerekse yurt dışında artan bir ivmeyle büyümemizi sürdürüyoruz. Bu büyümenin bir sonucu olarak Bilişim 500 listesinde bu yıl da birinci sırada yer almaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyoruz. “Çağrı Merkezi Hizmeti” kategorisinde elde ettiğimiz bu birincilik, sektörümüzdeki liderliğimizi pekiştiriyor ve yıl boyunca göstermiş olduğumuz performansı ortaya koyuyor. Sektörün en önemli oyuncusu olarak Bilişim 500’den son beş yıldır elde ettiğimiz birincilikler bizleri çalışmalarımızda daha da gayretli olmaya sevk ediyor. Önümüzdeki dönemde de üstün teknoloji ve katma değerli hizmet anlayışımızla yolumuza aynı gayret ve kararlılıkla devam edeceğiz.

Turkcell Global Bilgi olarak ana stratejimiz; müşterilerimizin gelirlerini artırmak, maliyetlerini düşürmek, müşteri memnuniyetlerini yükseltecek sektörel çözümler sunmak. Geliştirdiğimiz sektörel çözümler ve sunduğumuz hizmetler ile müşterilerimizin stratejik iş ortakları olarak onların işlerine değer yaratmaya devam edeceğiz.”

 
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics