Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:42

İdea Teknoloji hedef büyüttü

İdea Teknoloji, Bilişim 500 Araştırması kapsamında “CRM Yazılımı Gelirlerine Göre İlk 10 Şirket” kategorisinde birinci sırada yer aldı. İdea Teknoloji Yönetici Ortağı Bahadır Onay, konuyla ilgili görüşlerini şöyle paylaştı:

“Biz ilk kurulduğumuz günden beri Ar-Ge odaklı çalışan bir şirketiz. Bunun anlamı şu, mevcut ve geleceğe yönelik tüm ihtiyaçlara yönelik olarak kendi ürünlerimizde ve hizmetlerimizde sürekli yenilikler yaparken inovatif çözümleri de ortaya koyuyoruz. Gerek VisionPlus, satış ve dağıtım süreçleri uygulamamız gerekse Elektronik Finansal Uygulamalar düzenlemeleri altındaki e-fatura ve e-arşiv fatura uygulamalarımızda birçok yeniliği müşterilerimize sunuyoruz. Hedefimiz bugüne kadar kanıtladığımız hizmet kalitemizle bunu gelecekte de sürdürmek. Birçok ülkede faaliyet gösteren uluslararası müşterilerimize hizmet veriyoruz. Önümüzdeki dönemde İdea Teknoloji Çözümleri’nin  önemli hedeflerinden biri bölgesel bir şirket olarak, uluslararası alandaki hizmet yelpazesini genişletmektir.

Bilişim 500 araştırmasının da ortaya koyduğu gibi, Türkiye’de mevcut pazar yüzde 12’ler düzeyinde büyüyor. Önümüzdeki dönemde eğer 4G yatırımları hız kazanırsa, büyümenin ivme kazanacağını söyleyebiliriz. Bizim kendi çalışma ve ürün alanlarımız açısından bakarsak, iş çözümlerinin giderek daha fazla öne çıkacağını düşünüyorum. Çünkü rekabet giderek artıyor ve tüm süreçlerde teknoloji alt yapısının önemi daha fazla anlaşılıyor. Türkiye’deki gelişmeler açısından en önemli gündem maddesi ise e-fatura ve e-arşiv fatura uygulamaları. Yapılan yönetmelik değişiklikleriyle bu yıl 30 bine yakın şirket bu kapsam altına girecek. İdea Teknoloji olarak bu yeni ihtiyacı karşılayacak en önemli şirketlerden biriyiz. Özellikle e-ticaret tarafında bu konuda hızlı bir gelişmenin olacağını düşünüyoruz. “

 
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics