Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:39

KoçSistem çalışmalarını ödüllerle taçlandırdı

KoçSistem, Bilişim 500 Araştırması kapsamında 29. sırada yer aldı. “Sistem Entegratörü-Hizmet”ve “Barındırma Yönetim Bulut Hizmetleri” kategorilerinde ilk sırada yer alan KoçSistem adına ödülleri KoçSistem Stratejik Planlama ve Pazarlama Grup Müdürü Esra Başer alırken, Koçsistem Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Can Barış Öztok, konuyla ilgili görüşlerini şöyle paylaştı:

“Bilgi teknolojilerinin tüm sektörlerin lokomotifi olduğu bu dijital dönüşüm çağında, KoçSistem pazara yarattığı değeri her geçen gün daha yukarıya çıkararak yoluna devam ediyor. Uçtan uca sağladığı bilgi teknolojileri çözümlerinin yanı sıra, 70 yıllık yolculuğun gelecek 70 yılını dijital dönüşüme yönelik yeni yatırımlar yaparak yeni çözümlere imza atarak sürdürüyor.

Stratejilerimiz arasında en önemli konulardan birisi olan, bizi olduğu kadar müşterilerimizi de heyecanlandıran, alacağımız somut aksiyonlar arasında öne çıkan bir konu var ki bizi pazarda daha üst noktalara taşıyacak, başarılarımıza başarı katacak, küresel marka olma yolunda ve hedefe giden zirve tırmanışında ivme kazandıracak olan Büyük Veri… Bu konuda üreteceğimiz çözümler, sağlayacağımız katma değer; bizi farklılaştıracak önemli faktörlerden olacak. Büyük veriye giden yolun temelinde uzun süredir çalışmalarımızı sürdürdüğümüz, hali hazırda pazar liderliğini sürdürdüğümüz Bulut Bilişim geliyor. Buradaki yatırımlarımız, yeni hizmet modellerimiz ile bir taraftan pazarı büyütürken, bir taraftan da güçlü adımlar ile yolculuğumuza devam ediyoruz.

KoçSistem olarak 2014 yılında pazarın üzerinde büyüdüğümüz bir yıl yaşadık. Mobil teknolojiler, bulut bilişim, yönetilen hizmetler, danışmanlık gibi iş dünyasını şekillendiren alanlara odaklanma stratejimizi sürdürerek pazardaki liderliğimizi kuvvetlendirdik, yerel ve küresel arenada pek çok yeni projeye imza attık, sektörün önde gelen üreticileri ile iş ortaklıklarımızı güçlendirdik. Tüm bu çalışmalarımızı da, Türkiye BT Hizmetler pazarındaki yerimizi güçlendirerek, bulut pazarında yüzde 23’lük pay ile liderliğimizi sürdürerek, BTHABER Şirketler Grubu’nun bu sene 16.sını düzenlediği Bilişim 500 listesinde Sistem Entegratörü Hizmetleri ile Barındırma Yönetim Bulut Hizmetleri kategorilerinde birinci olarak taçlandırdık.”

 
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics