Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:36

Lider konumumuzu daha da geliştireceğiz

SoftTech, 2014 Yılı Bilişim 500 araştırmasında “Yılın Türkiye Merkezli Yazılım” kategori birincisi olurken, “Yılın Sektörel Yazılım Türkiye Merkezli Üretici” kategori birincisi de oldu. SoftTech’in genel sıralamadaki yerini geçen seneye göre 4 basamak yükseltip genel sıralamada 63’üncü sırada yer aldığını da hatırlatan SoftTech CEO’su Şerafettin Özer şu bilgileri verdi:

“2006 yılında kurulan SoftTech; Maslak İTÜ ARI Teknokent Merkez Ofisi, Hacettepe Teknokent Şubesi ve Kartal Ar-Ge Merkezinde 800 kişilik nitelikli kadrosu ile faaliyet göstermekte. SoftTech, inovasyonu hep ön planda tutarak imza attığı Ar-Ge projeleriyle, finans sektörü başta olmak üzere farklı sektörlere yönelik çözüm ve hizmetleri müşterilerinin beğenisine sunmakta. Elde ettiğimiz bu başarı aynı zamanda “Uluslararası standartlarda referans şirket olma” vizyonumuzun da bir yansıması niteliğinde. Araştırma sonuçları, aynı zamanda bilişim sektörümüzün dinamizmini ve istikrarlı gelişimini de ortaya koymakta. Bu başarılı sonuçlarda bizim de payımız olduğu için çok mutluyuz.

Vizyonumuz, teknoloji alanındaki deneyim ve uzmanlığını müşteri memnuniyetine dönüştüren, çalışanlarının bir parçası olmaktan gurur duyduğu, kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan lider bir şirket olma misyonu ile desteklenmiştir. Bu yaklaşımla ve sürdürülebilir başarının önemine olan inancımızla, uluslararası kalite standartlarına dayalı olarak geliştirdiğimiz çözüm ve hizmetlerle müşterilerimizin ihtiyaçlarını en üst seviyede karşılayarak, sektördeki lider konumumuzu 2015 yılında da sürdürüp, geliştirmeyi hedefliyoruz.

Bilişim 500 Araştırması, sektörümüz açısından önemli bir rehber niteliğinde. Şirketlerin mevcut konumlarını ve eksikliklerini görerek hedeflerini büyütmeleri, sektörün yönelimlerini gözlemlemeleri açısından ciddi bir farkındalık oluşturmakta. Pazarın genel durumu hakkında objektif ve güvenilir verilerle yapılan özenli bir çalışma. SoftTech olarak bu değerli çalışmaya destek veriyor olmaktan dolayı mutluluk duyduğumuzu belirtmek isterim.”

 
ETİKETLER : 1033