Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:40

Ödüller bizi motive ediyor

Bilişim 500 araştırmasında “Yılın Çeşitli İş Uygulamaları Sistem Entegratörü” kategori birincisi İnnova oldu. Elde edilen başarı ışığında İnnova Bilişim Çözümleri Genel Müdürü Aydın Ersöz, şu bilgileri paylaştı:

“Uzun yıllardır Türk bilişim sektörünün nabzını tutan Bilişim 500 Araştırması bize göre, sadece firmaların cirosal büyüklüklerini gösteren bir liste değil. Aynı zamanda sektörün gerçekleştirdiği evrimi yakından takip edebilmemizi sağlayan önemli bir gösterge. Buradaki sonuçlar, firmaların her yıl donanımdan yazılım-hizmet odağına doğru hızla kaydığını gösteriyor. Biz de İnnova olarak her geçen gün, yazılım ve hizmet alanındaki yetkinliklerimizi çoğaltarak, bilişim sektörüne yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Türkiye sınırlarını aşan çok sayıdaki başarılı projemiz sayesinde ve Türkiye açısından yarattığımız katma değerli çözümlerin bir neticesi olarak, kurulduğumuz günden bu yana pek çok ödüle layık görüldük. Türk Telekom Grubu’nun sinerjisiyle birlikte sadece son 5 yılda aldığımız 32 saygın ödül ile sektördeki başarımızı perçinlediğimize inanıyoruz ve her yıl bu ödüllere yenilerini ekleyerek büyümeyi sürdürüyoruz. Bilişim 500 araştırması sonuçlarına dayanarak elde ettiğimiz birincilikler, bizi en çok motive eden ödüllerin başında geliyor.

Son 10 yıla baktığımızda İnnova, Bilişim 500 Araştırması’nda özellikle ‘iş uygulamaları’ alanındaki liderlikleriyle ön plandaydı. Bu yıl da, ‘Çeşitli İş Uygulamaları Sistem Entegratörü’ kategorisinde en yüksek satış gelirini elde ederek bu başarılara bir yenisini eklemiş olduk. Üstelik bunun dışında Bilişim 500 listesinin farklı kategorilerinde en yüksek performansı gösteren ve adını ilk 10’a yazdırmayı başaran sayılı şirketlerden biriyiz. Bu da bizim için ayrı bir gurur kaynağı.”
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics