Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:44

Sıralamada yükseliş sağladı

Bilişim 500 araştırması kapsamında “Yılın Diğer Dış Kaynak Kullanım Hizmeti” kategori birincisi Atlas Yazılım oldu. Atlas Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Barlas Ünal, gerek bu birinciliği elde etmek için yaptıkları çalışmalar gerekse hedefleri konusunda şu yorumları paylaştı:

“Bilişim 500 araştırması, Türkiye’nin sektörel anlamda gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Araştırmalar, stratejik değerlendirmelerin yönünü belirleme açısından yol gösterici bir forma dönüşüyor. Bu araştırmalar içerisinde 82’inci sıradan 60’ıncı sıraya yükselmekten büyük onur duyuyor ve bu araştırmanın her yıl sürmesini temenni ediyoruz.

Şirketimizce vizyon olarak belirlediğimiz değerleri 2014 yılında da sürdürmeye devam ettik. Küresel değişimleri ve gelişmeleri öngören aktif yapısı ile şirketimiz, kendi sektöründe verimlilik, kalite, partnerleri ve çalışanlarının huzur ve refahı konularında standartları belirleyen, Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve güvenilirlik bilinci ile kararlılıkla 2014 yılında da çalıştı. Ürettiğimiz yazılımlar ve sunduğumuz hizmetler ile ülke ekonomisinin lider firmalarından biri olmayı, büyüme ve gelişme potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı, ekonomik büyümenin yanı sıra kurumsal bağlılık kültürünü geliştirerek sosyal gelişime katkıda bulunmayı ve örnek bir şirket olarak sektörüne öncülük etmeyi kendimize strateji olarak belirlemiş bulunuyoruz.

Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyonumuz ve başarıya olan inancımız ile ATLAS, kurulduğu ilk günden beri oluşturduğu ilkleri sunma, öncü olma ve liderlik etme özelliklerini tüm gayreti ile 2014 yılında olduğu gibi her an geliştirmeye devam edecek. 2015 içerisinde de şirket ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda, toplam kalite anlayışı çerçevesinde tüm müşterilerimizi partnerimiz olarak görerek, beklentilerin ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet sunma, sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olma yolunda ilerliyoruz.”

 
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics