Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:43

Sunumları daha da güçlendireceğiz

Atos, Bilişim 500 Araştırması’nda 40’ıncı sırada yer alırken Atos İş Süreçleri Dışkaynak Hizmetleri Yöneticisi Yalçın Dizdar şunları söyledi:

“Türkiye’de bilgi teknolojileri sektörü, her sene olduğu gibi bu sene de büyüdü. Gelecek sene de daha da katlanarak büyüyeceğini düşünüyoruz. Özellikle donanım ağırlıklı sektörün gittikçe yazılım tarafında da güçlenmesi gelecek için umut vadediyor. Biz de Atos olarak, bir sistem entegratörü, bir kurum şirketi olarak BT sektörünün hizmet tarafında yer alıyoruz. Bu alandaki büyümemizi de her sene devam ettiriyoruz.

Önümüzdeki senelerde, regülasyonların da bu konuda gelişmesiyle birlikte dünyada bilgi teknolojileri sektöründeki dört ana trendin Türkiye’de de yaygınlaşarak büyüyeceğini düşünüyoruz. Bunlar mobil teknolojiler, büyük veri, bulut bilişim ve sosyal medya. Atos bu dört alanda da benzersiz çözümleri global olarak geliştiriyor ve kademeli olarak Türkiye pazarında sunmaya başlıyor. Önümüzdeki senelerde bu sunumları daha da güçlendireceğiz. Böylece sektördeki varlığımızı da artıracağımızı öngörüyoruz.”
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics