Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:37

Yeni teknolojiler gündemde

Bilişim 500 araştırmasında 2014 yılı verileri ile “OT/VT Donanımı” kategori birincisi Perkon oldu. Elde edilen başarıyla ilgili olarak bilgi veren Perkon CEO’su Altan Gezeroğlu, hedefleri hakkında da şu detayları paylaştı:

“Bilişim 500, sektörün tartışmasız referans çalışması şu an. Ciddi emeklerle hazırlandığı da aşikar. Bilişim şirketlerinin kendileri açısından hangi noktada olduklarını değerlendirdikleri, analiz yapıp, yol haritası çıkardıkları bir çalışma.

Uzun zamanda bu yana yapılan çalışmada liderlik başarısı gösteriyoruz. Bu sadece bu yıla ait değil, Perkon’un haliyle uzun döneme yayılmış bir çalışma stratejisi . Temelde anlayış 2 noktada birleşiyor: Doğru ürünü/çözümü iyi fiyatla, sürekli sunuyor olmak ve yapılan projenin veya sağlanan çözümün her ne zaman ve ne olursa olsun arkasında olmak. Bu 2 anlayış üzerine bina edilen bir strateji, dönem, yıl, zaman mefhumu olmaksızın geçtiğimiz dönemlerdeki başarılı sonucu ortaya koymakta.

Bu değerler çerçevesinde, müşteri ve iş ortaklarımıza daha fazla alternatif sunmak ilk önceliğimiz ve bu her zaman böyle. Bunun dışında, 2015 için yeni teknolojileri çözümlerimize eklemek, kiralama, buyback gibi alternatif çalışma modelleri ile yol almak önceliklerimizden ilk sırada olanları.”

 
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics