Dosya Bilişim 500 Özel Dosya 10 AĞUSTOS 2015 / 06:44

Yenilikler sunmaya devam edeceğiz

Bilişim 500 araştırmasında Alcatel-Lucent iki ödül aldı: Hizmet İhracatı Kategori Birinciliği ve Uluslararası Türkiye Dışı Merkezli Üreticinin Türkiye Temsilcisi/Satıcısı Yazılım Kategori Birinciliği. Alcatel-Lucent Teletaş Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye - Azerbaycan Genel Müdürü Önder Sönmez, projeleri hakkında detaylar paylaşırken, Bilişim 500 araştırması konusunda da şu yorumları yaptı:

“Alcatel-Lucent Teletaş olarak Bilişim 500’de iki önemli ödül aldık. Biz, Alcatel-Lucent’ın küresel gücünü ve deneyimini Türkiye’ye, Azerbaycan’a ve yakın çevremize taşımanın mutluluğunu böyle teşvik edici ödüllerle daha çok hissediyoruz. Biz, IP ağları, ultra-genişbant erişimi ve bulut alanındaki uzmanlığımızla geleceğin ağlarını yaratıyor ve sunuyoruz. Bu çerçevede yazılım, bizim dünya genelinde lider olduğumuz alanlardan biri. Diğer yandan, hizmet ihracatı kategorisinde aldığımız birincilik ödülü Alcatel-Lucent’ın küresel gücünü ve değerini bir kez daha gözler önüne seriyor. Bu ödülle bölgedeki gücümüze güç katacağız ve teknolojik kalkınmanın sürmesi için kurum olarak güvenli ağlar oluşturmaya devam edeceğiz.

Aldığımız en önemli geri bildirimlerden biri olarak değerlendirdiğimiz ödüller çerçevesinde bize verilen sorumluluğun fakındayız. Ödüllere layık işler başarmayı her zaman sürdüreceğiz. Alcatel-Lucent Teletaş olarak, global geçiş planımız doğrultusunda geleceğin yüksek performanslı iletişim ağlarının en verimli şekilde çalışmasını sağlayan IP Ağ, Ultra Genişbant Erişimi, yüksek kalitede ve değerde ekipman geliştirilmesi gibi konulara yoğunlaşacağız ve aynı zamanda en iyi uzman hizmeti sağlamayı sürdüreceğiz. Ayrıca, değişen ve gelişen teknolojiler doğrultusunda Ar-Ge, IP, bulut bilişim ve genişbant teknolojilerine yatırım yapmaya ve teknoloji alanında yenilikler sunmaya devam edeceğiz. 2015 sonu itibarıyla Ar-Ge yatırımlarımızın yüzde 85’ini bu alanlara yönlendirmiş olacağız.”

 
ETİKETLER : 1033

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics