Bilişim Dünyası 27 KASIM 2016 / 16:14

​ Penta Teknoloji ve IBM’den bulut çözümleri

Penta Teknoloji ve IBM Türkiye, bulut bilişim alanındaki strateji ve çözümlerini İstanbul’da düzenlenen etkinlikle iş ortaklarıyla paylaştı. Penta Teknoloji Satış Pazarlama Direktörü Necmi Ön ve IBM Türkiye Küresel Çözüm Ortakları Ülke Müdürü Oral Tugay Tuntaş ev sahipliğinde gerçekleşen buluşmada Penta Teknoloji’nin bulut vizyonu ve IBM’in bulut kanal stratejisinin yanı sıra IBM’in Softlayer ve Bluemix platformlarına ilişkin güncel bilgiler paylaşıldı, demolara, sunumlara ve başarı öykülerine de yer verildi.
Penta Teknoloji’nin Çözüm Mimarı Yalım Gündüz tarafından gerçekleştirilen IBM Bluemix IoT platformu üzerinde çalışan, Twitter ve iBeacon sistemleri ile entegre, nesnelerin interneti öne çıkarken, Gündüz de, “Amacımız IBM Bluemix ve sunduğu servislerle demosunu yaptığımız Twitter ile entegre çalışan, IoT cihazlarından veri toplayıp analiz ederek geriye komutlar gönderebilen kapsamlı uygulamaları hayata geçirmenin ne kadar kolay olduğunu iş ortaklarımıza göstermek” dedi. 
ETİKETLER : Penta Teknoloji 1098 IBM

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN