Bilişim Dünyası 09 KASIM 2015 / 07:00

​Açık alanda reklamın gücü başkadır

Verilecek mesaj veya düzenlenen kampanyanın doğru zamanda, doğru yerde ve doğru mesajlarla verilmesi adına açıkhavada (outdoor) kurulan dijital reklamlar önemini artırıyor. NBK Capital ile ortaklık sonrası şirket olarak ‘interaktif açıkhava reklamları’ ve ‘kurumsal TV sistemleri’ olmak üzere iki alana odaklandıklarını belirten Sistem 9 Medya İcra Kurulu Başkanı Kaan Akın, “Bunun ilk örneklerini Astoria AVM ile Metrocity AVM’nin ana girişlerine koyduk. Dev ekran uygulamalarımızla reklam verenleri İstanbul’un işlek caddelerinde ayda 30 milyon kişiye ulaştırıyoruz. Kesintisiz tanıtım imkânı sunan açıkhava interaktif LED ekran yatırımlarımızı daha da hızlandıracağız” bilgisini verdi. Açıkhava interaktif LED ekranlarda tekrarlanan hareketli mesajların, şirketlerin doğru konumlanıp markalarının pekiştirmesine sağladığı katkıya işaret eden Kaan Akın, ekranların dikkat çeken video ve grafiklerini de tek merkezden kolayca yönetebildiklerini söyledi. İnteraktif LED ekranlardaki reklam fiyatlarının, geleneksel mecralara kıyasla daha uygun olduğunu belirten Akın, sözlerine şöyle devam etti:
“Bu durum şirketlerin maliyetlerini düşürüyor. Ayrıca ekranda sürekli tekrarlanan mesajlar, tüketiciler üzerinde güçlü etkiler yaratıyor. Reklamları kontrol ederek, en çok izlenen saatlerde verilmek istenen içeriği ekranlara yansıtıyor, sonuçları da reklam verene raporluyoruz.” 
ETİKETLER : 1045

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN