Bilişim Dünyası 06 AĞUSTOS 2016 / 10:21

​Avnet, küresel çözüm uzmanlığı desteğini geliştiriyor

Küresel teknoloji distiribütörü Avnet, yazılım destekli teknolojilerde büyümeyi hızlandıracak çözüm uzmanlığı yaklaşımı açıkladı. Buna göre Avnet; bulut bilişim, bilişsel bilgi işlem, veri analizleri, IoT, mobilite, güvenlik ve kurumsal ağ alanlarından iş ortaklarını güçlendirmek üzere 450'den fazla çözüm uzmanını görevlendirdi. Yeni uzman iş birimlerinin oluşturulmasıyla Avnet, Kuzey ve Güney Amerika'daki dikey pazar çözümleri uygulamalarından EMEA bölgesindeki Güvenlik ve Ağ Çözümleri faaliyetine ve dünya çapındaki bulut çözümlerine kadar, Avnet'in ve Avnet'in kanal ekosisteminin yapısını temel aldı.
Bu yeni yapılanma ile uzman iş birimleri; Veri Merkezi Çözümleri, Bulut Çözümleri, Güvenlik ve Kurumsal Ağ Çözümleri, Veri Analizi, Bilişsel Bilgi İşlem ve IoT Çözümleri, Mobilite Çözümleri olarak sıralanıyor. Bunların yanı sıra EMEA bölgesinde, ayrıca Kuzey ve Güney Amerika'da Avnet tedarikçileri aracılığıyla sunulan bir teklif portföyü ile esnek eğitim çözümlerine odaklanan altıncı ve yeni bir uzman iş birimi olarak ‘Eğitim Hizmetleri’ oluşturuldu.
Uzman iş birimleri, yapı bakımından küresel olarak birbirlerine benzer, ancak yürütmeyi hızlandırmak ve Avnet'in portföyü ve teknik yetenekleriyle ilgili yerel iş ortağı gereksinimlerine ayak uydurmak için bölgesel olarak yönetilecekler. Avnet, yeni çözüm uzmanlığı yaklaşımının bir parçası olarak, ister tek teknolojiye odaklı, ister birden fazla teknolojiden oluşan çözümler gerektirsin, tüm iş ortaklarına özel uzmanlık sunacak. Avnet'in kanal ekosistemine dahil olanlar, Avnet Cloud Marketplace ve Avnet'in yenilikçi IoT işbirlikleri gibi yeni nesil teknolojilerle bağlantılı daha fazla özel araçlar, hizmetler ve çözümler görebilecek.
 
ETİKETLER : ​Avnet 1083
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN