Bilişim Dünyası 06 KASIM 2016 / 15:30

​Bankacılıkta bütünlük, kolaylık ve hız buluştu

Türkiye İş Bankası, yenilenen internet sitesi ile müşterilerine “Anında İşlem” isimli yeni bir hizmet platformu sunuyor. “Anında İşlem” ile kullanıcılar; şubelere, internet şubesine ya da çağrı merkezine yönelmeden, müşteri numarası ve şifre girmeye gerek olmadan kredi kartı bilgi sorma, kredi başvuru işlemleri ve yurtdışı çıkış işlemlerine kadar birçok işlemi başlatabiliyor, işlem durumunu takip edebiliyor, gerekli durumlarda SMS veya e-posta ile geri bildirim alıyor.
“Anında İşlem” yapısında “Ev Kredisi Başvurusu” ise öne çıkıyor. İş Bankası müşterisi olsun veya olmasın, herkesin isbank.com.tr üzerinden ev kredisi başvurusundan talebin krediye dönüşmesi gibi sürecin bütününü dijital ortamda sunan İş Bankası, sektörde bir ilke imza atmış oluyor. İş Bankası’nın Zingat.com ile işbirliği sayesinde kullanıcılar isbank.com.tr’deki ev kredisi ürünlerine ait bilgi sayfalarından Zingat YaşamSkor’larını hesaplayarak ev ilanlarına ulaşabiliyor. Satın almayı planladıkları ev için kredi kullanmak istediklerinde ise Zingat.com’da yer alan İş Bankası Kredi Hesaplayıcısı’ndan taksit tutarlarını öğrenip, başvuru yapıp sonuçlandırabiliyor. Kişinin istek ve ihtiyaçlarına uygun evin bulunması aşamasından başlayıp, evin finansmanı için ihtiyaç duyulan konut kredisi kullanımına kadar dijital ortamda devam eden süreçle İş Bankası ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.
isbank.com.tr’yi ziyaret edenler, ihtiyaç ve taşıt kredileri ile kredi kartı için de “Anında İşlem” alanından başvuruda bulunabilirken, kredi kartlarına ait borç ve limit bilgilerini de hızla öğrenebiliyor. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics