Bilişim Dünyası 25 ŞUBAT 2017 / 16:28

​Dell EMC ProDeploy Kurumsal Hizmet Paketi hazır

Dell EMC, kullanıcıların daha hızlı, daha kolay ve daha fazla kontrolle PC'leri kurmasına imkan sunan ProDeploy Kurumsal Hizmet Paketi'ni pazara sunacak. Üç farklı hizmet seviyesi, eğitim ve sertifikasyon ile kullanıcılar da ihtiyaçlarını karşılayacak doğru hizmeti seçebilecek. Paket kapsamında kullanıcılara, kurulumlarını yönetmek ve istedikleri zaman yapılandırma ve durum güncellemeleri yapabilmek için self-servis portalı TechDirect'e erişim olanağı elde etmek üzere tek irtibat noktası sunarak bir etkileşim yöneticisi atanıyor. ProDeploy Kurumsal Hizmet Paketi; BT yöneticilerine, BT personelini daha önemli işlerden alıkoyan bu zaman alıcı kurulum görevleri için dış kaynak kullanma imkanı sunuyor. Kurulum senaryolarına uygun üç teklif var: 
Temel Kurulum: Sistemler, kurulum için hazırlanıyor ve kopya yüklenmiş, BIOS yapılandırılmış ve varlık etiketi uygulanmış şekilde geliyor.
ProDeploy: Temel kurulum özelliklerinin yanında, bir kurulum mühendisi donanımın ve sistem yazılımının yüklenmesi ve yapılandırılmasını 7/24 yerinde kurulumu ve kurulum sonrası bilgi aktarımını kapsayan bir kurulum planı geliştiriyor. Kullanıcılar, hızla tek bir ‘platformlar arası’ dinamik görüntü oluşturmak, yerleştirmek ve korumak için ImageAssist aracını da kullanabiliyor.
ProDeploy Plus: Bu uçtan uca hizmet, fabrikadan masaüstüne hazır ve hızla çalışır halde yeni PC'ler getirmek için gereken tüm görevleri kapsıyor. ProDeploy özelliklerine ek olarak ProDeploy Plus müşterileri, Microsoft Sistem Yapılandırma Yöneticileri’nin güvenle BIOS, görüntü ve etkinlik alanı birleşmelerini yapılandırması için bir fabrika dağıtım noktası oluşturmak amacıyla Dell Bağlı Yapılandırma’yı kullanabiliyor. Eski sistemleri güvenle silerek veri aktarma, her an kullanabilecekleri eğitim kredileri, kurulum sonrası 30 gün destek ve özel bir ProSupport Teknik Müşteri Yöneticisi elde etme hakkına da sahip oluyorlar.
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics