Bilişim Dünyası 23 EKİM 2016 / 09:00

​Fırsatları gözden kaçırmayın

Dijital pazarlama servis sağlayıcılarından Related Digital Group bünyesinde faaliyet gösteren euromessage, Ekim ayında markaların pazarlama faaliyetlerine katkı sağlayacak özel fırsatları paylaştı. 15 ülkede bin 500’ü aşkın markaya pazarlama kanallarının etkin kullanımı alanında danışmanlık ve hizmet sunan euromessage, özel günlerden ilham alarak tasarlanan iletişim çalışmalarının başarıya etkisine de dikkat çekiyor. Bu noktada, e-posta, mobil ve sosyal medya kanallarında etkileşimi artırmak üzere Ekim ayındaki özel günlerin başında 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı geliyor. Markaların hedef kitlelerini iyi tanıyarak özel günleri değerlendirmesi gerektiğini belirten euromessage Ülke Müdürü Murat Erdör, şu bilgileri verdi: 
“Markaların paydaşlarıyla kurduğu bağların güçlü olması için özel günlerin birleştirici gücünü kullanmak önem taşıyor. Ancak bunu yaparken markaların doğru kitleye, doğru zamanda ve ilgi çekici bir içerikle ulaşması şart. Örneğin spor gündemi üzerinden kurulan bir iletişim stratejisinde markalar sezon boyunca düzenli olarak iletişimi sürdürmeli ve gündemle paralel yaratıcı içeriklerle paydaşlarına ulaşmalı.” 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN