Bilişim Dünyası 13 ARALIK 2016 / 11:20

​Ödeme sistemlerinde önemli işbirliği

Online alışverişte dijital bankacılık kanallarını kullanarak ödeme yapma imkanı sağlayan fintech start-up’ı ComPay Ödeme Çözümleri’nin sunduğu ödeme altyapısı, PayU platformuna entegre oldu. Bu entegrasyonla PayU Türkiye’nin güvenli ödeme çözümlerinden faydalanan binlerce e-ticaret sitesinde, ComPay ile ödeme kabulü mümkün olurken, internet bankacılığı müşterileri de banka hesabından, kredili mevduat hesabından ya da bankanın cüzdan uygulamasından kolay ve güvenli ödeme yapabiliyor. PayU ve ComPay’in işbirliği, hizmet verdikleri e-ticaret firmaları, müşteriler ve bankalar için değer yaratarak e-ticaretin gelişmesine katkı sağlayacak. PayU’nun mevcut ödeme araçlarına ek olarak ComPay’in internet üzerinden farklı ödeme alternatif kanallarını kullanmak isteyen müşterilere yönelik ödeme kolaylıkları bir araya geldiğinde, milyonlarca müşteriye kolay ve güvenli ödeme alternatifleri sunulacak.  
PayU Türkiye CEO’su Y. Emre Güzer, “Öncelikli amacımız e-ticaret ekosistemini genişletmek. ComPay’in internet bankacılığı kanalları üzerinden ödeme çözümü ile kartı olmayan ya da kartını internet üzerinden alışverişlerde kullanmak istemeyen milyonlarca müşteriye online alışveriş imkanı sunuyoruz. İşyerlerimize de işlerine ve ticaretlerine katma değer sağlayacak, rekabette fark yaratabilecekleri ürünler sunmak için çalışıyoruz” dedi. ComPay Kurucu Ortağı İrfan Aslan da, Özellikle proje geliştirme aşamasında hem ComPay hem PayU’nun ortak paydasının müşterilere değer yaratmak olması ile çok kısa sürede projemizi hayata geçirdik. Artık binlerce e-ticaret firmasına PayU ile çok daha hızlı ulaşmayı ve çok kısa sürede ComPay İnternet Bankacılığı ile ödemenin Türkiye çapında yaygın bir ödeme alternatifi olmasını hedefliyoruz” bilgisini verdi.
 
ETİKETLER : 1100 ComPay

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN