Bilişim Dünyası 30 EKİM 2016 / 05:43

​QlikView Türkiye markası BI Technology oldu

QlikView Türkiye,  2009 yılından bugüne kadar Qlik şirketinin Türkiye’deki tek distribütörü olarak gösterdiği faaliyetlere BI Technology marka adı altında devam edecek. İş zekası çözümleri deyince ilk akla gelen isimlerden biri olan ve bu alanda 20 yıllık bilgi birikimi ve deneyime sahip olan BI Technology, 2012 yılından bu yana pazarda QlikView Türkiye marka adıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Qlik şirketinin Türkiye'deki tek distribütörü olması  ve sadece Qlik çözümünü pazara sunmasından dolayı QlikView Türkiye marka adını kullanan şirket, bundan böyle BI Technology markasıyla anılacak . Bununla birlikte şirket, Qlik şirketinin Türkiye'deki tek distribütörü olarak faaliyetlerine aynı şekilde devam edecek.
Bu değişikliğin arkasında; Qlik şirketinin son yıllardaki hızlı büyümesi, buna bağlı olarak yeniden yapılanması ve gelişen stratejilerine uygun olarak BI Technology’nin global pazarda sadece QlikView ve Qlik Sense platformlarının merkezde olduğu sektörel ve harita, sosyal medya, büyük veri uygulamaları gibi  fonksiyonel tamamlayıcı ürünlerin farklı global firmalar tarafından pazara sürülmesi ve 20 yıllık iş zekası deneyimine sahip olan BI Technology'nin bu firmaların da temsilciliğini yapması etkili oldu. 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN