Bilişim Dünyası 09 KASIM 2015 / 07:40

​Sağlıkta bilgi herkese lazım

GlaxoSmithKline (GSK) Türkiye içinde oluşturulan dijital ekip, hasta odaklılık değerini merkeze alarak yeni çözümler hayata geçiriyor. Dijital çözümlerin örnekleri arasında Aşı Zamanı uygulaması, doktorların canlı yayınları takip edebildikleri onlineGSK.com ve eczacılara yönelik online sipariş platformu Turuncuhat.com yer alıyor. GSK son olarak, hastalık ve tedavi bilgilerinin yanı sıra sağlıklı yaşam önerileri de yer alan gsksaglik.com sitesini hayata geçirdi. Astım, aşılar, dermatoloji ve KOAH gibi GSK’nın sağlık çözümü sunduğu alanlarla ilgili bilgilerin yer alacağı GSKsaglik.com, hem hasta hem hekimlere özel bilgilerin yer aldığı bir platform olacak. Sitede hastalık ve tedavi bilgilerinin yanında, sağlıklı yaşam ile ilgili öneriler de bulunacak.
Gsksaglik.com’un hastalar tarafından hastalık bilgilerine ulaşabileceklerini vurgulayan GSK Türkiye Ülke Medikal Direktörü Dr. Yıldıray Tanrıver, “Hastalık ve doğru tedavi ile ilgili bilgileri uygun  kanallarla ilgili paydaşlara aktarabilmek için iletişim modelimizi dijital alana da taşıyoruz” bilgisini verdi.
 
 
ETİKETLER : 1045

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN