Bilişim Dünyası 28 MAYIS 2017 / 15:50

​Zyxel, çözüm ortaklarını bir araya getirdi

Zyxel’in Türkiye’deki iş ortaklarıyla bir araya geldiği kanal konferansı Bodrum’da gerçekleştirildi. ‘ZyPartner’ olarak adlandırılan iş ortakları ile bir araya gelen Zyxel ekibi, kurumsal hedefler ve yol haritası konusunda da katılımcıları bilgilendirdi. ZyPartner Programı’na dâhil çözüm ortaklarına; yeni ürünler ve çözümler ile pazar trendleri hakkında en güncel bilgiler aktarıldı. Zyxel İş Geliştirme Müdürü Ömer Faruk Erünsal, pazardaki yeni iş fırsatları ve hangi projelerde hangi ürün gruplarının konumlandırılması gerektiğine dair katılımcılara bilgi verdi. Zyxel Kıdemli Ürün ve İş Geliştirme Müdürü Kaan Tuncer ise Zyxel’in dijital yaşam ve akıllı ev çözümleri ile ilgili sunumunda yeni nesil ev teknolojine dair trendlerden bahsetti. On farklı kategori kapsamında 2016’nın en başarılı projelerinin de ödüllendirildiği kanal konferansında, açılış konuşmasını Zyxel Türkiye Genel Müdürü Timuçin Aksoy yaptı. “Geçtiğimiz yıl şirketimiz kurumsal anlamda bir dizi değişikliğe giderek logomuzu ve sloganımızı değiştirdi” bilgisini veren Timuçin Aksoy, konuşmasına şöyle devam etti:
“‘Your Networking Ally’ (Ağ tarafındaki iş ortağınız) sloganı sizlere önemli sorumluluklar yüklüyor. Özellikle kurumsal alanda bizim görünen yüzümüz sizlersiniz ve sizlerle hayata geçirdiğiniz projelerle biz de başarılı oluyoruz. Siz iş ortaklarımız, bundan böyle işimizin ana odağında daha güçlü bir şekilde yer alacaksınız. Sizlerle birlikte hayata geçirdiğimiz eğitim, konaklama, sağlık ve üretim projeleri ülkemize de önemli değer kattı. Önümüzdeki dönemde de bu alanlardaki kritik ve başarılı projelerimizin artarak devam edeceğine inanıyoruz. Bu sayede birlikte büyümeye de devam edeceğiz.”
Zyxel, ZyPartner Programı’nı uzun yıllardır iş ortaklarına destek olabilmek adına bir süreç olarak yürütüyor. ZyPartner, Zyxel iş ortaklarının tüm müşteri satış öncesi ve sonrası servis süreçleri çerçevesinde tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak hazırlanan bir yapı. Program, Zyxel iş ortaklarına iş fırsatlarının olgunlaşmasından, satış sonrası sürece kadar birçok hizmet sunuyor. Zyxel tarafından Türkiye pazarına sunulan ürünlerden ilk olarak yararlanma fırsatına sahip olan ZyPartner’lar, bu ürünleri de özel indirimler ile tedarik edebiliyor. Ayrıca Zyxel’in SLA temelinde hizmet verebilen 7x24 destek hattından müşterileri için de ihtiyaçları çerçevesinde özel servis modelleri oluşturabiliyorlar.
 
 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics