Bilişim Dünyası 11 TEMMUZ 2010 / 18:10

‘Yaratıcı Genç Girişimci’nin Türkiye etabı tamamlandı

Sivil toplum örgütü Junior Chamber International’ın her yıl dünya çapında geleneksel olarak düzenlediği Creative Young Entrepreneur Award (CYEA) - Yaratıcı Genç Girişimci Yarışması Türkiye etabı tamamlandı. Türkiye birincileri JCI Kadıköy Şubesi ev sahipliğinde düzenlenen törende ödüllerini aldılar.
CYEA’da ilk üçe giren projelerin ikisinin yoğun teknoloji kullanımı içermesi, genç kuşağın bu alandaki gelişmeleri yakından takip etmesinin yanı sıra işlerinde de başarıyla kullandıklarını göstermiş oldu. Yarışmada birincilik ödülünü “Secure Drive” hizmeti ile Orijinal Organizasyon Taşımacılık şirketi ortağı Murat Şahin kazandı. Annelere yönelik etkileşimli bir platform olan www.anneysen.com portalının kurucusu Aylin Çakır ise ikincilik ödülünü kazandı. Geliştirdiği ürünler ile teknolojiyi tarım alanında kullanıma sunan Kodalfa Ortağı İhsan Elgin üçüncülük ödülünü kazandı.
ETİKETLER : Sayı:779

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN