Bilişim Dünyası 19 MAYIS 2014 / 08:13

“Altın değerinde güncellemeniz var”

Vector Bilgi Teknolojileri 27 Mayıs 2014’te Çırağan Palace Kempinski’de ICT Smart Update’14 etkinliğiyle kurumsal doğru depolama yatırımlarını, yenilikçi yazılımları ve OT/VT sektörünün eğilimlerini aktaracak.
EMC ve VMware ana sponsorluğunda düzenlenen etkinlik, Motorola, Zebra, Wavelink, Trinoks, SAP B1, Panasonic, PayFlex İnnova, Kiosk İnnova ve Avnet’in sponsorluklarıyla da destekleniyor.
Vector Bilgi Teknolojileri ‘müşterileriyle aynılaşma’ politikası çerçevesinde kurumsal yatırımlara ağırlık verdi. Müşteri odaklı yaklaşım çerçevesinde etkinliğin odağı da kurumsal müşterilerinin beklentileri doğrultusunda “depolama” olarak belirlendi. Bu yıl “Altın Değerinde Güncellemeleriniz Var” temasıyla, gerçekleştirilecek etkinliğin açılış konuşmasını Vector Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Serdar İçağasıoğlu yapacak. Etkinlikte E.C.A. Emar Servis Zebra ile Nasıl Mobilize Oldu?, Kaç Yıldızlı Bir Hizmet İstersiniz?, EMC Vizyon ve Stratejileri, Motorola Solutions’u Satın Alan Zebra Nereye Koşuyor?, Modern Veri Merkezi, Motorola İçin Oyun Yeni Başlıyor, Panasonic B2C, EMC ile DPAD (Data Protection and Availability), Kablosuz Ağ Çözümleri, Akıllı Depoların Konuşma Zamanı Geldi, Kiosk İnnova İle Geleceğin Çözümleri başlıklı sunumlar yapılacak.
ETİKETLER : Sayı:972

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics