Bilişim Dünyası 02 ARALIK 2013 / 12:00

“Büyük Müşteri Buluşmaları” İstanbul’daydı

Türk Telekom’un İstanbul’da düzenlediği “Büyük Müşteri Buluşmaları 2013” etkinliklerinde katılımcılara fiber altyapı üzerinden, kurumsal firmalara değer katan ses hizmetleri, veri/internet çözümleri, veri merkezi ve güvenlik servisleri ile Türk Telekom bütünleşik çözümleri hakkında ayrıntılı bilgi verildi. Türkiye’nin önemli ekonomi yazarları Doç. Dr. Deniz Gökçe ve Dr. Mahfi Eğilmez de konuk konuşmacı olarak etkinliklerde yer aldı.http://www.bthaber.com/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

 Türk Telekom, Türkiye çapında 12 Bölge Müdürlüğü’nde düzenleyeceği “Büyük Müşteri Buluşmaları 2013” etkinliğini İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında gerçekleştirdi. Türkiye’nin dijital dönüşümüne katkıda bulunmak ve mükemmel hizmet anlayışı vizyonuyla düzenlenen etkinlikte, Türk Telekom’un büyük ölçekli müşteriler için avantajlar içeren ve hayat kolaylaştıran hizmetleri tanıtıldı.

Türk Telekom Kurumsal Müşteri Başkanlığı tarafından, Türk Telekom İstanbul Bölge Müdürlükleri ev sahipliğinde düzenlenen "Büyük Ölçekli Müşteri Buluşmaları" etkinliklerine İstanbul ve çevre illerde faaliyet gösteren büyük ölçekli firmaların yöneticileri katıldı. Toplantılarda konuşma yapan Türk Telekom İstanbul-II Bölge Müdürü Ömer Yıldız ve İstanbul-I Bölge Müdür Yardımcısı Tufan Ünal, Türk Telekom’un 3D vizyonu doğrultusunda büyümeye devam ettiğini; değer odaklı müşteri hizmetleri, dijital yaşam dönüşümü, dünyaya açılım ve bölgesel büyüme hedefleri ile çalışmalarını sürdürdüğünü dile getirdiler.

Yıldız ve Ünal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türk Telekom hizmetlerini kullanan işletmelerimiz, günümüzün zorlu pazar koşullarında daha güçlü hale gelerek,  rakiplerine fark atma şansını yakalıyor. Türk Telekom, dünyayı dört kez çevreleyecek uzunluktaki fiber altyapısı ile işletmelerin ve sanayicilerin sektörel rekabet güçlerini daha da artırmalarında önemli bir rol üstleniyor. Müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız doğrultusunda, hizmet kalitemizi daha da artırmak için büyük yatırımlar yapıyoruz. Türk Telekom olarak yeni hizmetlerimizle müşterilerimizin hayatına değer katmaya devam edeceğiz.”

Türk Telekom büyük kurumsal firmalar için yatırım yapmaya devam ediyor

Toplantılarda söz alan Türk Telekom Büyük Kurumsal Segment Direktörü Gürkan Arpacı ise şu bilgileri aktardı: “Türkiye’nin 81 ilinde büyük ölçekli firmalara; ses, internet, data iletişimi, mobil ve yönetilebilir servisler olmak üzere her kulvarda değer katıyoruz. Bu doğrultuda, 2013 yılı başında yaptığımız yeni organizasyonel dönüşüm ile Büyük Kurumsal Segment Müşterilerimize özel hizmetler sunmayı hedefledik. Çok daha fazla adette büyük ölçekli müşterimize her biri konusunda uzman ve deneyimli kurumsal müşteri danışmanları atadık. Danışmanlarımız, müşteri ihtiyaçlarına özel çözümler geliştirip, hızlı ve etkin hizmet vererek müşterilerimizin tüm bilgi teknolojileri gereksinimlerine tek elden ve üstün hizmet kalitesiyle ulaşmalarını sağlıyor.  Böylelikle Kurumsal Müşterilerimiz de ana faaliyet alanlarına çok daha fazla odaklanma fırsatı buluyorlar.”

Toplantılarda katılımcılara Türk Telekom’un güncel kampanya ve hizmetleri ile kurumsal firmaların işine değer katacak çözümler tanıtıldı. Ses hizmetleri, veri/internet çözümleri, veri merkezi ve güvenlik hizmetleri ile Türk Telekom grup çözümleri hakkında katılımcılara ayrıntılı bilgi verildi.

2013 yılı Kasım ve Aralık aylarında, Türkiye’nin 12 ayrı noktasında bulunan Türk Telekom Bölge Müdürlüklerinde düzenlenecek toplantılara, Türkiye’nin iki önemli ekonomi yazarı Dr. Mahfi Eğilmez ve Doç. Dr. Deniz Gökçe de konuk konuşmacı olarak katılacak.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics