Bilişim Dünyası 02 AĞUSTOS 2013 / 11:09

“Oracle Eloqua”a ödül

“SIIA” yönetimi “”nın Kurumlara En Güçlü Pazarlama Otomasyonu Platformunu sağladığından dolayı ödüllendirdi.Bilgisayar Yazılımı ve Dijital İçerik sektörlerinin önemli ticari örgütü olan “Software & Information Industry Association” (SIIA), Oracle Eloqua ‘yı “En İyi Pazarlama Otomasyonu” ödülüyle onurlandırdı. Bu seneki 2013 “SIIA CODiE Awards” ödüllerinde Bilgisayar Yazılımı alanında toplam 127 finalist bulunmaktaydı. 27 Bilgisayar Yazılımı kategorisinde ödüller verildi.

Oracle Eloqua’nın platformu sayesinde pazarlama ve kampanya yönetimi çalışanları doğru hedef kitleyi belirleyebiliyor ve hedefleyebiliyor, müşteri adaylarıyla olan ilişkiyi canlı tutarak satışa sağlam fırsatların aktarılmasını sağlayabiliyor, küresel pazarlama kampanyalarını hayata geçirebiliyor, kampanya performansının takibini ve paralelinde gelir artışının sağlanmasını yönetebiliyor.

Oracle Eloqua’nın bulut platformu yeni web teknolojilerini ve HTML5 teknolojisini kullanarak browser üzerinde en iyi ve kolay kullanıcı deneyimini sağlarken, güçlü ve ölçeklenebilir bir altyapıyı sunuyor.

Bu platform sayesinde, pazarlama ve kampanya yönetimi çalışanları;

  • Doğru müşteri gruplarını belirleyebiliyor ve hedefleyebiliyor

  • Müşteri adayları ile olan ilişkiyi ve bilgiyi zenginleştirerek doğru adayların satışa aktarılmasını sağlayabiliyor

  • Satış ve Pazarlama çabalarının gerçek zamanlı sonuçlarını analiz edip takip edebiliyor

  • Pazarlama ve Satış faaliyetlerini otomatik hale getirebiliyor

  • Email kampanyaları dahil global pazarlama kampanyaları tasarlayabiliyor

  • Gelir yaratma performansını takip edip yönetebiliyor


 

Oracle Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dave Michaud: “Dijital Pazarlama alanında hatırı sayılır değişimler görüyoruz. Günümüzde pazarlama uzmanları doğru içeriğin doğru zamanda doğru müşteri ve müşteri adaylarına nasıl ulaştırılabileceğini artık biliyorlar. Bu alanda uzman bir platform olan Oracle Eloqua pazarlama uzmanlarının kampanyalarını oluşturup hayata geçirmelerini ve takip etmelerini sağlarken gelir oluşturma, satış ve pazarlama faaliyetlerinin de kurumsal stratejilerle uyumlu aynı yönde yürütülmesini sağlıyor” dedi.
ETİKETLER : Oracle Eloqua

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics