Bilişim Dünyası 27 MAYIS 2014 / 13:32

“Proline Bilişim Akademisi” başlıyor

Üniversiteden yeni mezun olanların yanı sıra yüksek lisans ya da doktora öğrencilerine yönelik eğitim ve işe alım projesi olan Proline Bilişim Akademisi için başvurular başladı. Program kapsamında gençlere sistem bütünleştirme, e-kimlik ve biyometrik çözümler, kent güvenlik yönetim sistemleri, coğrafi bilgi sistemleri, büyük veri ve sosyal medya analizi alanlarında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Proline’da kariyer fırsatı sunuluyor. 4 Ağustos 2014 tarihinde “Proline Bilişim Akademisi” adı altında eğitim ve işe alım programına başlayacak olan şirket, Türkiye’de teknoloji alanında kariyer yapmayı hedefleyen yeni mezunların yanı sıra yüksek lisans ve doktora öğrencilerine de eğitim ve istihdam fırsatı sunacak.

2 haftası teorik eğitim, 4 haftası da saha uygulaması şeklinde olmak üzere toplamda 6 hafta sürecek program kapsamında adaylar Proline’ın İstanbul’daki Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı Ar-Ge Merkezi’nde kariyer koçları tarafından bilişim sektörüne hazırlanacak. Programın sonunda yapılacak değerlendirmelerin ardından başarılı olan adaylara Proline’da çalışma imkânı sunulacak. Proline Bilişim İcra Kurulu Başkanı Mehmet Doğanyiğit de, “Sektörümüzde üniversite-sanayi işbirliğinin sürdürülebilir inovasyona olan katkısı açık. Bu program, genç yeteneklerin kariyer yolculuklarında önemli kilometre taşlarından birisini oluşturacak” dedi.

Programa başvurular 15 Mayıs – 6 Haziran 2014 tarihleri arasında toplanacak. 16 Haziran - 27 Haziran 2014 tarihleri arasında teknik ve yetkinlik mülakatları gerçekleştirilecek. Sonuçlar ise 7 Temmuz 2014 tarihinde açıklanacak. Proline Bilişim Akademisi ise kabul edilen adayların katılımıyla birlikte 4 Ağustos 2014 tarihinde başlayacak ve 6 hafta sürecek. Başvurular prolineakademi.com adresi üzerinden yapılabiliyor.

 

 
ETİKETLER : Proline

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics