Bilişim Dünyası 27 ŞUBAT 2016 / 15:12

15. Mobil Teknolojiler Günü için geri sayım

Mobil iş çözümleri konusunda 24 yıldır sektörde hizmet veren Univera, hizmetlerinin yanı sıra bu yıl 15’incisini düzenleyeceği Mobil Teknolojiler Günü etkinliği ile de birçok teknoloji üreticisi ve kullanıcısını bir araya getirecek. Bu yıl 6 Nisan’da, İstanbul Marriot Hotel Asia’da gerçekleşecek Mobil Teknolojiler Günü, birçok büyük firmanın konuşmasına ev sahipliği yapacak. Bu yılki özel konuşmacı ise CNN Türk Ekonomi Müdürü Emin Çapa olacak. Çapa, MTG’de iş dünyası ile akıllı sistemlerin şirket ekonomisine ve gelişimine katkılarını keyifli anlatımıyla paylaşacak.
“Mobil Teknolojiler Günü, bizim için olduğu kadar artık katılımcılar için de çok önemli bir etkinlik haline geldi” diyen Univera Genel Müdürü Cüneyt Ersin, “Katılımcılar hem çözümlerle ilgili gelişmeleri ve yenilikleri öğreniyor hem de benzer iş süreçlerine sahip firmalardan deneyimlerini dinliyor, fikir alışverişi yapabiliyor. Biz de birçok sektör temsilcisinden, sahada ve depodaki iş süreçleri için ihtiyaçlarını öğrenme ve ürünlerimizi buna göre geliştirme fırsatı buluyoruz” yorumunu yaptı.
Bu yıl Zebra Technologies’in Ana Sponsor olacağı etkinlikte, Çaykur, Torku, Adel Kalemcilik, La Lorraine, Riot Games gibi farklı sektörlerde hizmet veren firmalar konuşmacı olarak yer alacak. Konuşmalarında, özellikle saha satış ve dağıtım, sahadan bilgi toplama ve depo yönetimi gibi iş süreçlerini teknoloji ile nasıl yönettiklerini ve deneyimlerini anlatacaklar.
 
 
ETİKETLER : 1061 Univera

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics