Bilişim Dünyası 02 ŞUBAT 2015 / 09:24

16. Yönetim Bilimleri Kongresi 12 Mart’ta başlıyor

15 yıldır başarıyla gerçekleştirilen Yönetim Bilimleri Kongresi (YBK)’nin 16.’sı, Turkcell Profesyoneller Kulübü Ana Sponsorluğunda 12-14 Mart 2014 tarihlerinde İTÜ Maçka Yerleşkesi’nde gerçekleştirilecek.

İTÜ İşletme Mühendisliği Kulübü tarafından düzenlenen YBK, her yıl 62 farklı üniversiteden 800 kişilik katılımcıya ve internet üzerinden 30 bin kişiye ev sahipliği yapıyor. Kongre; oturumlar, vaka çalışmaları, kariyer alanı, ADmind ve kapanış gecesi olmak üzere 5 ana bölümden oluşuyor. Kongre, öğrenciler ve iş dünyası arasında köprü kurarak, dünyada trend olan yönetim konuları hakkında bilgi paylaşımına olanak vermenin yanı sıra kariyer planlaması konusunda öğrencilere yol gösteriyor.

Bu yılki Yönetim Bilimleri Kongresi kapsamında, Türkiye’nin ve dünyanın gündemindeki konular dünü ve bugünüyle ilgili firma temsilcileri ve sektörün önde gelen isimleri tarafından ele alınacak. Ayrıca organizasyon kapsamında yönetim bilimlerinin ülkemizdeki geleceği ile ilgili beklentiler, geleceğe dair yaklaşımlarla irdelenecek ve konuşmacılar ile katılımcılar arasında bilgi ve fikir aktarımı etkin bir şekilde sağlanacak.

Kongrede katılımcılarla bir araya gelecek isimlerden bazıları şu şekilde sıralanıyor:

  • Sabiha Gökçen Havalimanı İşletmeleri İnsan Kaynakları Direktörü Ahmet Hakan Arslan

  • Coca-Cola Türkiye Gazsız İçecekler Genel Müdürü Can Arcasoy

  • ATA Finans Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Murat Demirel

  • Fedex Express Türkiye Direktörü Ali Gürdal


Organizasyon kapsamında üç gün boyunca vaka çalışmaları düzenlenecek. Şirketler, vaka çalışmalarını, başvuruların kariyer.net üzerinden alınacağı ve eleme sistemi ile belirlenecek katılımcılarla gerçekleştirecekler. Vaka çalışmalarında katılımcılara staj imkanı sunulacak ve sürpriz hediyeler verilecek.

16. Yönetim Bilimleri Kongresi’nde konuşmacı olarak yer alacak isimleri,

http://www .facebook.com/ YBKongresi sayfasından ve  ybk.org.tr üzerinden takip edebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi ve kayıt için www.ybk.org.tr adresini kullanabilirsiniz.
ETİKETLER : 1007

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics