Bilişim Dünyası 16 MART 2017 / 12:32

2017 Data Center Türkiye Konferansı için geri sayım

“Sektörün Buluşma Noktası” mottosuyla Bilişim Altyapı Sistemcileri Derneği (BASİD) tarafından 2013 yılından beri her yıl düzenlenen, sektördeki tüm gelişmelerin ele alınacağı 2017 Data Center Türkiye Konferansı, 19 Nisan’da Hilton İstanbul Bomonti’de sektörü bir araya getirecek.Data Center Türkiye Konferansı bu yıl da katılımcılarına ulusal ve uluslararası bazda geniş bir ziyaretçi kitlesi, yerli ve yabancı medya katılımcıları ve Amerika’dan gelecek sektör profesyonelleri ile bir araya gelme fırsatı sunacak.
Bugüne kadar içeriğiyle sektördeki yenilikleri ve gelişmeleri en yetkili ağızlardan sektör mensupları ile paylaşma platformu  yaratan ve her yıl büyüyen katılımcı ve izleyici profiliyle gerçekleşen Data Center Türkiye Konferansı, bu yıl da tam günlük bir zirve olarak gerçekleştirilecek. Katılımcıların bütün sunumları takip etme imkanı bulacağı, kamu ve özel sektörde önde gelen bağımsız kurumların temsilcilerinin katılımıyla konferans, sektörün buluşma noktası olmaya devam edecek. Detaylar için www.datacenterturkiye.com ve http://basid.org/ sitelerini ziyaret etmek mümkün. 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN