Bilişim Dünyası 13 HAZİRAN 2013 / 14:30

21Net trenler için geniş bant teknolojilerini duyurdu

Trenlere geniş bant internet, multimedya ve bağlantı çözümleri sunan 21Net, son hizmeti Telematics 2.0 ile “hızlı trenlerde çift rakamlı mbit/sn geniş bant internet” sağlayacak

Dahili multimedya demiryolu sistemleri uzmanı 21NET, bugün Londra BWCS Tren İletişim Konferansı'nda yeni Telematics 2.0 çözümünü tanıttı. Telematics 2.0 internet ve multimedya çözümleri, demiryolu sektörü standartları ve veri merkezi altyapısıyla uyumlu onboard ekipmanlar, operasyon ve bakım hizmetlerini bir bütün olarak sunuyor. 21Net yönetim kurulu başkanı ve CEO'su Henry Hyde-Thomson “Günümüzde demiryolu şirketleri, yolcularının seyahatini daha keyifli ve üretken kılmanın yollarını aramaktadır. Yeni Telematics 2.0  trende gittikçe artan geniş bant talebini karşılamak için saniyedeki megabit değerini tek rakamlardan çift rakamlara çıkararak, standardı bir kere daha yükseltiyor ”dedi. 21Net’in trenler için olan Telematics 2.0 çözümü, uçaklarda uçuş esnasında verilen eğlence teknolojisini, yolcu interneti ve makinist bağlantısı için kullanılan hızlı geniş bant ile birleştiriyor.

Telematics 2.0 mimarisi, çift haneli kesintisiz geniş bant hizmeti sağlamak için, uydu, hücresel ve hat boyu teknolojileri bir araya getiriyor.

 

22 Yıl Önce Bu Hafta

 
 
 
 
  Web Analytics
" Bu sitede yer alan yazılar (içerik) üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu altında düzenlenen tüm maddi ve manevi haklar eser sahibi olan BThaber'e aittir. Söz konusu içerikler eser sahibinin izni olmadan kopyalanamaz, çoğaltılamaz, işlenemez, değiştirilemez veya başka internet sitelerinde ya da basılı veya görsel yayın yapan diğer mecralarda yayınlanamaz. "
Fetih Mah. Tahralı Sok. Kavakyeli Plaza C Blok No: 7 D: 5 34704 Ataşehir / İstanbul
+90 (216) 291 13 90
E-BÜLTEN